Kā atrast izdevīgāko ātro aizdevumu?

November 26, 2013

ātrais kredītsŠobrīd starp ātrajiem aizdevējiem ir ļoti liela konkurence, jo šo kredīta veidu izsniedz apmēram desmit kredītdevēji. Kredīti pie dažādām kompānijām atšķiras ar tādiem rādītājiem kā gada procentu likme, maksimālais pieejamais aizdevuma apjoms, atdošanas laiks un citiem. lielais piedāvājums sniedz labākas iespējas kredītņēmējiem atrast sev piemērotāko un izdevīgāko risinājumu. Tajā pašā laikā lielajā piedāvājumā ir viegli apjukt un aktuāls ir jautājums – kā atrast izdevīgāko?
Lai izvēlēties labāko kredītu būtu ērtāk un vieglāk, ieteicams sekot vairākiem patiešām vienkāršiem soļiem. Tie ir:
•   Izvēlieties kompānijas, kas izsniedz jums vēlamo aizdevuma apmēru;
•   Pārliecinieties, vai jūs apmierina iespējamais atmaksas termiņš;
•   Izvēlieties aizdevējus ar jums piemērotāko kredīta izsniegšanas laiku.
Pirms salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus ieteicams pārbaudīt, vai jums tiešām nepieciešams ātrais aizdevums. Proti, ātrais aizdevums ir paredzēts gadījumiem, kad nauda vajadzīga pēc iespējas drīzāk, citos gadījumos apdomājiet iespēju saņemtnaudu bankā. Dodies uz vivus.lv un saņem ātro kredītu.
Salīdzinoši nelielā apmēra dēļ ātrais kredīts nav piemērots lielu mērķu realizēšanai. Pie lielākās daļas kredītdevēji kredīts nav lielāks par pāris simtiem latu, tāpēc to nereti lieto nelielu pirkumu veikšanai, sadzīves tēriņu segšanai, izdevīgu atlaižu piedāvājumu izmantošanai,kā arī citiem līdzīgiem mērķiem. Daži ātrie aizdevēji gan piedāvā aizdevumus, kuru maksimālais apjoms var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.
Ātrie aizdevumi viens no otra atšķiras ne tikai ar maksimālo iespējamo summu, bet arī ar laiku, kurā tie ir jāatdod. Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatdod 30 dienu laikā. Tiesa, dažas kompānijas piedāvā arī daudz ilgāku atmaksas laiku – līdz vienam vai diviem gadiem. Ātrie kredīti bieži var būt pieejami laikā no dažām minūtēm līdz pāris stundām.Ja vēlaties saņemt ātro kredītu, apskatiet Vivus.lv piedāvājumu mājas lapā.