Aizdevums bez ķīlas.

June 23, 2017

Euro Bank NotesKad makā naudiņas tā pamazāk, jo ir pēdējā nedēļa līdz algas dienai, daudziem rodas jautājums un nesaprašana par to, kā izdzīvot un pabarot sevi un savu ģimeni līdz tam brīdim, kad kontā ieripos ikmēneša alga. Skaidrs ir viens, ka no kaut kā ir jādzīvo, bet kur meklēt iespējas?

Loģiski, ka prātā nāk aizņemšanās, bet ne visi ir gatavi iemantot parādnieka statusu kaut vai uz to vienu nedēļu vien. Kur aizņemties? Iespējas ir dažādas – draugi, radi, kaimiņi, ātrie kredīti un dažādas citas nebanku kredītiestādes. Bet kādēļ sarežģīt dzīvi un savās finansiālajās problēmas iesaistīt citus?

Aizņemies un neko nezaudē.

Lai arī BigBank piedāvā aizņemties naudu  no summas, kas nav zemāka par 300 eiro, iesakām šo iespēju apsvērt, jo aizdevuma saņemšanas noteikumi ir ļoti elastīgi, turklāt, aizdevumu ir iespējams atmaksāt laika posmā no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Aizdevums ir pieejams bez ķīlas, kas noteikti atvieglo tā saņemšanu daudziem, jo kurš gan vēlas riskēt ar savu auto vai nekustamo īpašumu pāris simtu eiro dēļ.

Aizdevums bez ķīlas ir lieliska iespēja ne tikai izkļūt no kādām finansiālām problēmām, bet arī iegādāties sen kārotu un nepieciešamu pirkumu, kas nu ir pieejams bez jebkādiem šķēršļiem.

Kā aizņemties?

Ja Tavā pilsētā neatrodas neviena BigBank filiāle, kurā ir iespējams saņemt aizdevumu, tad ir vēl dažas iespējas kā rīkoties. Aizpildi pieteikumu internetā un nosūti to BigBank pārstāvjiem virtuāli. Pavisam neilgā laika posmā tiks sniegta atbilde un aizdevuma piešķiršanas gadījumā, nauda sāks savu ceļu uz Tavu bankas kontu. Vēl ir iespēja doties uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu un aizpildīt pieteikumu šādā veidā.

Ja esat tradicionāls cilvēks, tad aizdevumu var pieteikt arī zvanot pa tālruni un visu nokārtojot ar vienas telefona sarunas starpniecību. Aizdevums bez ķīlas ir iespēja kā izkļūt no problēmām, bet, lai neradītu jaunas, iesakām izlasīt visus noteikumus, kas saistīti ar aizdevuma ņemšanu.