Ar Compensa aizsargā sevi ceļu satiksmes negadījumā.

December 8, 2016

            octa polises iegādeMēs ikvienā jebkurādzīves situācijā vēlamies sevi aizsargāt. It īpaši par to ir jādomā atrodoties uz ceļa. Ceļu satiksmes negadījums var notikt jebkurā mirklī un to nav iespējams paredzēt. Uz ceļa atrodoties ir jāpievērš liela uzmanība notiekošajam un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Tomēr kopējā satiksmē piedalās daudz un dažādi dalībnieki. Ceļu satiksmes negadījums ir nepatīkams notikums un ikviens vēlētos no tā izvairīties. Lai pasargātu savu īpašumu un mantu, ir nepieciešams iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi.

            OCTA apdrošināšana nodrošina zaudējumu atlīdzināšanu trešajai personai, kuri radušies ceļu satiksmes negadījuma mirklī. OCTA polises nodrošina atlīdzības saņemšanu transportlīdzekļa vadītājam, kurš nav vainīgs satiksmes negadījuma izraisīšanā. Apdrošināšanas kompensāciju ir tiesības saņemt personai, kura nav atzīta par vainīgu ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā. Obligāta prasība autovadītājiem iegādāties OCTA apdrošināšanu ir kopš 1997. gada.

OCTA polises iegāde būs ātra un vienkārša ar Compensa.lv. Mājas lapā tiek piedāvāts ērts OCTA kalkulators, kur jāievada informācijas par transportlīdzekli un uzreiz ir iespēja redzēt OCTA polises cenu. Apdrošināšanas polisi ir iespējams iegādāties uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Šādā veidā transportlīdzekļa īpašnieks vai tiesiskais vadītājs var izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas periodu transportlīdzeklim. OCTA polise, kura ir iegādāta Latvijā un iesniegta Latvijas reģistrā, ir tiesības izmantot arī ārpus Latvijas robežas – Eiropas ekonomiskajā zonā un Šveicē. Ja ir kādas neskaidrības par OCTA polisi, autovadītāja pienākumiem, tiesībām un zaudējumu kompensācijas saņemšanas kārtību, tad var informāciju meklēt OCTA likumā. Šajā likumā ir norādīta visa informācija, kura ir jāzina un jāievēro ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam vai tiesiskajam vadītājam. OCTA polises cena katram transportlīdzeklim var būt dažāda. Tas tāpēc, ka OCTA cenu ietekmē dažādi faktori. Un viens no šiem faktoriem ir Bonus-Malus klases. Šajā klasē tiek ierindots ikviens transportlīdzekļa vadītājs. Kopumā Bonus-Malus klasē ir 17 risku klases, kuras apzīmē to cik riskants ir transportlīdzekļa vadītājs uz ceļa. Uzsākot savas gaitas kā auto īpašniekam ikviens tiek ierindots 6. sākuma klasē. Ja vadītājs neiekļūst ceļa satiksmes negadījumos, tad tiek paaugstināts klasi ar laiku, bet ja tiek izraisīts negadījums, kur vadītājs ir vainīgs tiek pazemināta klase. Jo zemākā klasē atrodas vadītājs, jo lielāka summa būs jāmaksā par OCTA polises iegādāšanos. Tādēļ būt apdomīgam un piesardzīgam uz ceļa ir arī izdevīgi.

Vienna Insurance Group ir vienīgais Compensa īpašnieks, kurš var lepoties ar teju 200 gadu pieredzi, kura ir ļāvusi uzņēmumam uzkrāt lielu pieredzi un kļūt par vienu no tradīcijām bagātākajiem apdrošināšanas koncerniem. Uzņēmums ir radies mākslas un kultūras bagātā pilsētā Vīnē, Austrijā. Šī vērtības uzņēmums ir arī paturējis un spējis saviem klientiem piedāvāt augstu kultūru saskarsmē. Latvijā uzņēmums ienāca 1999. gadā, kurš piedāvā stabilitāti un spēju pielāgoties mainīgajām prasībām. Apdrošināšanas uzņēmumam Compensa ir viens no stabilākajiem un uzticamākajiem apdrošinātājiem Latvijā. Iegādājoties Compensa OCTA polisi var būt drošs par savu transportlīdzekli uz ceļa. Compensa parūpēsies, lai ikviens klients saņemtu tieši to, kas nepieciešams un vienmēr palīdzēs, ja radīsies šāda nepieciešamība. Uzņēmums par savu darbību domā ilgtermiņā un uzskata, ka lieliskai sadarbībai pamatā ir godīgums un atklātība. Compensa būs uzticams un atbildīgs sabiedrotais, kurš novērtē klientu vēlmes un nepieciešamības.