ASUS planšetdatori

November 17, 2013

asusshop.lv2010. gadā, kad Apple pasaulei pieteica iPad, ārkārtīgi straujos tempos attīstījās jebkas, kas ir saistīts ar planšetdatoru tehnoloģijām. Lai arī pasaulē planšetdatori ir zināmi jau no 2000.gada, patieso popularitāti tie guva desmit gadus vēlāk, kad Apple šo mazliet piemirsto tehnoloģiju, padarīja pat par sava veida modes kliedzienu. Neatpalika arī citi pasaulē zināmi tehnoloģiju giganti,  kas sāka piedāvāt planšetes, kas ir pieejamas daudz plašākam sabiedrības slānim, jo jāatzīst, ka iPad nav tas lētākais prieks.

ASUS.

Kompānija ASUS tirgū piedāvā ne tikai portatīvos datorus, bet arī planšetdatorus un elektroniskās grāmatas. Būtiskākā atšķirība ASUS ražotajām planšetēm ir tā, ka to var pārvērst nelielā portatīvajā datorā, jo šī ierīce ir viegli transformējama, pievienojot tastatūru. ASUS planšetdatori atšķiras arī ar to jaudu – 4 kodolu procesoru, kad nodrošina nevainojamu jaudu un neiedomājamu darbību daudzumu, kas ņemot vērā ekrāna izmērus (vidēji 10 collas) ir ārkārtīgi augsts rādītājs. Asus savām planšetēm izmanto Android un Windows operētājsistēmas.

ASUSeeepadtransformer sērija.

ASUS tirgū piedāvā dažādas planšetes, taču populārākā ir eeepadtransformer sērija.

  • ASUSeeepadtransformer ir ASUS pirmais planšetdators, kas transformējams par nelielu portatīvo datoru. Šie ASUS planšetdatori ar 16 GB ietilpību maksāja 399 dolāri, kas ir par 100 dolāriem lētāk nekā tieši šādas pašas ietilpības iPad vai BlackBerryPlayBook.
  • ASUS eeepadtransformerprime ir nākošais ASUS piedāvātais planšetdators. Šis modelis pirmo reizi vēsturē piedāvā četrkodolu procesoru. Šie ASUS planšetdatori piedāvā Android operētājsistēmu un 32 gigabaitu ietilpību. Šīs planšetes pārdošanā parādījās 2011. gada beigās.
  • ASUS eeepadtransformerinfinity ir pēctecis iepriekšējiem diviem un ir pirmais planšetdators, kas var lepoties ar 10 collu lielu ekrānu. Šie ASUS planšetdatori ir divējādi – viens standarta Wi-Fi modelis un viens LTE modelis, kam ir pieejams 4G sakaru tīkls, taču četrkodolu procesoru aizstāj divkodolu procesors.

ASUS Nexus.

ASUS jaunākais piedāvājums planšetdatoru pasaulē ir Nexus. tas ir 7 collu planšetdators, kas sevī ietver visus, ko piedāvā Android operētājsistēma un nebeidzamie interneta plašumos atrodamie paplašinājumi un aplikācijas.