Ātrais aizdevums – izvēlies piemērotāko!

November 12, 2013

viasmsĀtro kredītu tirgū šobrīd pastāv ļoti liela konkurence – ātrais aizdevums pieejams pie vairāk nekā desmit ātro kredītu kompānijām. Dažādu aizdevēju piedāvājumi atšķiras ar vairākiem rādītājiem, piemēram, kredīta apmēru, atmaksas termiņu vai procentu likmi. Latvijas iedzīvotājiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un izdevīgākus piedāvājumus. Tajā pašā laikā lielajā piedāvājumā ir viegli apjukt un aktuāls ir jautājums – kā atrast labāko?

Izdevīgākā ātrā kredīta izvēli var atvieglot, sekojot dažiem soļiem. Tie ir:

•   Izvēlieties aizdevumus, kuru summa atbilst jūsu vajadzībām;

•   Atmetiet kredītus ar pārāk mazu atdošanas termiņu;

•   Pārbaudiet, vai jūs apmierina aizdevuma izsniegšanas laiks.

Protams, pirms izvēlieties piemērotāko aizdevumu, pārliecinieties, vai ātrais kredīts tiktiešām ir jums atbilstošākais risinājums. Gadījumā, ja kredīta saņemšanas laiks nav svarīgs, var gadīties, ka jums tomēr izdevīgāk ir izvēlēties aizdevumu bankā.

Tā kā ātrais aizdevums ir salīdzinoši mazs aizdevums, tas nav piemērots, lai piepildītu ļoti lielas idejas. Šis aizdevums ir paredzēts ikdienas izdevumu segšanai, situācijām, kad nedaudz pietrūkst naudas, kāda pirkuma veikšanai, gadījumiem, kad ir izdevība izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, kā arī citiembrīžiem. Visbiežāk kredīta apmērs ir līdz pāris simtiem latu, tomēr aizdevuma apjomas mēdz būt arī lielāks – līdz 1000 vai pat 1500 latiem. Saņem viasms ātro kredītu.

Kad esat atradis ātro kredītu, kura apmērs atbilst jūsu vēlmēm, izvērtējiet, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atmaksas termiņš. Parasti ātrais kredīts ir jāatmaksā 30 dienu laikā, tomēr pāris kredītdevēji piedāvā līdz vienam vai diviem gadiem ilgu atmaksas termiņu. Visbiežāk ātros kredītus var saņemt diezgan īsā laikā – no dažām minūtēm līdz vairākām stundām.