Bobcat noma – kur, kā, ko tas dara?

October 29, 2014
Tags:

Kad ir vajadzība ko izrakt, vienmēr ātrāk to būs izdarīt ar tehniku, nekā ar rokām un lāpstu, jo, runājot atklāti, ja jārok daudz un plašā teritorijā, tad izmantot cilvēku un lāpstu būtu ne tikai ļoti laikietilpīgi, bet arī tās būtu mocības pašam racējam un galu galā, darbs būtu izdarīt ne pārāk kvalitatīvi. Šādām situācijām ir risinājums! Mazie traktoriņi kurus tautā dēvē par Bobcat. Šie mazie strādniekiir neliela izmēra ekskavatori, un tie var ne tiki rakt, bet arī iekraut kravu kādā lielākā transportlīdzeklī. Bieži vien, tiem ir maināmi kausi, un tas palīdz regulēt gan izrakto daudzumu gan dziļumu. Bobact noma ir pieejama uzņēmumā SIA MinTrakTex.

bobcat traktortehnikas nomaKo var paveikt ar Bobcat?

Bobcat ne tikai rok, tas arī:

  • frezē kokus, krūmus un celmus;
  • tīra stigas, grāvjus un aizaugušas pļavas.
  • ir iespēj mainīt detaļas un pievienot, piemēram, hidrauliskās šķēres;

Speciāli aprīkotie riteņi neļauj Bobcatiem grimt slapjā zemē, smiltīs un tamlīdzīgā vidē. Iekārtu var komplektēt pēc katra paša vajadzībām un tādēļ šie mini traktori ir tik universāli un ar plašu pielietojumu. Bobcattraktora vadītāja kabīne ir gana plaša, lai labi varētu pārredzēt visu darbu teritoriju.Bobcat arī palīdz izlīdzināt zemi, kas ir svarīgi, jo nevienam nepatīk ka sēta vai dārzs izskatās pēc būvlaukuma.

Kur pieejama Bobcat noma?

Bobcat noma ir pieejama uzņēmumā SIA MinTrakTex. Uzņēmums ir dibināts 2007. gadā un piedāvā gana plaša profila pakalpojumus sākot ar rakšanas darbiem un beidzot ar teritorijas labiekārtošanas pakalpojumiem. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst arī kanalizācijas izbūves darbi un teritorijas labiekārtošana. Piedāvāto pakalpojumu plašais klāsts, liecina par to, ka uzņēmums ir speciālists šajā nozarē. Ņemot vērā to, ka visi šie darbi ir savstarpēji saistīti, nav pamats uztraukumam par to, ka darbs varētu būt pārāk haotisks, jo ir tikai pašsaprotami, ka izraktu bedri aizrok, nobruģē vai apzaļumo.