Cat mobilie telefoni – Ideāls telefons aktīva dzīvesveida cienītājiem.

January 13, 2016

cat mobilais telefons

Visa pasaule jau kādu laiku ir iecienījusi CAT telefonus. No citiem telefoniem tie atšķiras ar to, ka ir izturīgi un uzticami. CAT mobilie telefoni ir paredzēti skarbiem apstākļiem un aktīvam dzīvesveidam. Tev noteikti patiks CAT mobilie telefoni, ja esi aktīva dzīvesveida piekritējs, jo tie spēj izciest kritumu, izmirkšanu, kā arī dubļus. Ja tev patīk doties pārgājienos, kāpt kalnos un darīt citas aktīvas lietas – CAT telefoni būs ideāli sabiedrotie jebkuros apstākļos.

CAT S30 – lielisks sabiedrotais

Viens no interneta veikala 220.lv piedāvātajiem CAT mobilajiem telefoniem ir CAT S30. Tā ir lieliska ierīce visiem tiem, kuriem nepieciešama izturīga un uzticama tehnika. Šis mobilais telefons spēj panest putekļus, ir triecienizturīgs, kā arī spēj panest arī dubļus un nejaušu izmirkšanu. Skan neticami? Ar CAT telefonu tas ir iespējams. . Maksimālais augstums kuru viedtālrunis ir spējīgs izturēt ir 1.8m kā arī ūdens iegremdēšanu uz 1.5m un uz laiku ne vairāk kā 30 min. Ja esi aktīvs cilvēks, tad noteikti padomā par CAT telefona iegādi, jo tas būs uzticams draugs un sabiedrotais. Un starp citu, CAT akumulators arī spēj pārsteigt. Tas sniegs līdz 12h runāšanas laiku, kā arī 19 dienu laiku gaidīšanas režīmā.  CAT S30 ir veikts ar jauno neslīdošu dizainu, lai minimizēt krītumus un palielināt ērtumu izmantojot cimdus. Jaunais dizains apvieno sevī ļoti cietu skārienjūtīgu ekrānu kas ir aizsargāts ar Corning Gorilla Glass un ērtām navigācijas pogām.

Ja nevari izlemt, kuru CAT telefonu vēlētos iegūt savā īpašumā, ienāc interneta veikalā 220.lv un izmanto meklēšanas kritērijus. Tā ir iespēja atlasīt pašu labāko un piemērotāko CAT telefonu tieši tev. Tev ir iespēja izvēlēties mobilā telefona krāsu, kā arī to, vai vēlies, lai tas būtu aprīkots ar divām SIM kartēm. Tev ir lieliska iespēja atrast tieši Tev piemērotāko CAT telefonu. Piemēram, CATerpillar CAT S40 Dual Black mobilie telefoni ir speciāli būvēti darbam ārpus telpas, tāpēc tas ir aprīkots ar ļoti spilgtu ekrānu un pastiprinātu skaņu kvalitāti. Tas būs lielisks sabiedrotais arī saulainās dienās.

Izvēlies kādu no CAT telefoniem un baudi visas priekšrocības, ko tie piedāvā. Ienāc interneta veikalā 220.lv un izvēlies sev piemērotāko CAT telefonu, un varēsi baudīt aktīvo atpūtu, neuztraucoties par to, ka ar telefonu varētu atgadīties kas slikts. CAT mobilie telefoni Tev ir pieejami par piemērotāko cenu, kā arī vari izvēlēties apmaksas