Compensa OCTA piedāvājums tavam auto.

November 23, 2015

Neesi līdz galam pārliecināts, kura apdrošināšanas kompānija Latvijā Tev piedāvā pašu izdevīgāko OCTA polises cenu? Ienāc Compensa mājaslapā un izvērtē šīs apdrošināšanas kompānijas piedāvājumu. Ievadot sava transportlīdzekļa datus, OCTA kalkulators izrēķinās Tavas OCTA polises cenu. Ja šī cena Tev liksies pievilcīga, varēsi nekavējoties iegādāties to – tas aizņems tikai pāris minūtes Tava laika. Compensa piedāvā iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi ātri, ērti, izdevīgi, kā arī droši!

apdrošināšana

Iegādājies polisi internetā

Compensa Tev piedāvā iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi ļoti ērtā veidā, jo to vari iegūt neizejot no mājām. Ienāc Compensa mājaslapā un OCTA kalkulatorā ievadi sava transportlīdzekļa datus. Dažu sekunžu laikā uzzināsi savas OCTA polises cenu. Pēc cenas uzzināšanas vari polisi arī iegādāties, tas prasīs tikai dažas minūtes.

OCTA polise atlīdzina

To, ka OCTA polise ir obligāta ikvienam transportlīdzekļa vadītājam un par braukšanu bez tās, tiek piemērots naudas sods, kā arī piešķirti soda punkti, šķiet, ir informēts ikviens. Tomēr to, ko tieši sniedz OCTA polise un kādus zaudējumus tā atlīdzina, informēti ir ne visi transportlīdzekļu īpašnieki. Galvenais ir atcerēties, ka OCTA polise atlīdzina zaudējumus, kas radušies mantai, kā arī personai.

Mantai nodarītie zaudējumi:

OCTA apdrošināšanas polise sedz izdevumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa bojājumiem. Ja pēc transportlīdzekļa avārijas būs nepieciešams remonts, OCTA polise segs izdevumus, kas būs saistīti ar šo darbību. Arī tādā gadījumā, ja remonts tehniski vairs nebūs iespējams vai arī nebūs ekonomiski izdevīgs, OCTA polise segs izdevumus par transportlīdzekļa pilnīgu zudumu. Savukārt, ja pēc negadījuma būs nepieciešams evakuēt transportlīdzekli no negadījuma vietas, vai arī ceļu, būvju un ēku īpašnieki pieprasīs atlīdzību par nodarīto kaitējumu, arī to segs OCTA polise.

Personai nodarītie zaudējumi:

Gadījumos, kad nepieciešama cietušās personas nogādāšana, uzturēšana, kā arī rehabilitācijas medicīnas iestādē, OCTA polise segs izdevumus, kas ar to saistīti. OCTA polise paredz kompensēt izdevumus arī tādā gadījumā, ja cietušais ārstējas mājas apstākļos, kā arī, ja nepieciešama protezēšana vai arī tehnisko palīglīdzekļu iegāde.  Savukārt gadījumos, kad avārijas rezultātā kāds aizies bojā, radiniekiem tiks izmaksāta kompensācija., atlīdzināti apbedīšanas izdevumi, kā arī zaudējumi, kas tiks radīti morālā kaitējuma situācijās.

OCTA polise ir labs palīgs uz ceļa, jo vienmēr varēsi būt drošs, ka OCTA polise attiecīgos zaudējumus. Iegādājies OCTA apdrošināšānas polisi internetā Compensa mājaslapā. Tā ir lieliska iespēja iegūt apdrošināšanas polisi ātri, ērti, kā arī izdevīgi. Savukārt, ja šis piedāvājums Tevi ir ieinteresējis, tomēr Tavai OCTA polisei vēl nav beidzies izmantošanas termiņš, Compensa mājaslapā vari pieteikties atgādinājumam. To varēsi saņemt, ja OCTA polises termiņš beigsies tuvāko 30 dienu laikā. Compensa parūpēsies, lai Tu neaizmirsti atjaunot OCTA polisi un pārvietoties droši!