Dāvanas vīrietim tēva dienā

November 3, 2013

Dāvanas vīrietim tēva dienā dalder.lvVēl aizvien bērniem visā pasaulē aktuāls ir jautājums, ko tad dāvināt vecākiem svētkos? Ja mātes dienā piemēroti var būt ziedi ar saldumiem, tad ko lai uzdāvina tēvam tēvu dienā? Tēvu diena ir lieliska iespēja bērniem parādīt to, cik ļoti viņi mīl savu tēvu, kas ir īpaši jauki, jo ikdienā bieži vien mēdzam aizmirst izrādīt savas jūtas.

Dāvanas jēga ne vienmēr slēpjas naudā

Kamēr dārgas dāvanas vīrietim vienmēr šķiet jaukas, bērniem ne vienmēr ir pietiekami liels budžets un galu galā ne jau naudā ir tā nozīme. Pastāv arī virkne vienkāršu, bet mīļu dāvanu, kas iepriecinās ikvienu tēvu. Veiksmīgi iesākta diena vienmēr liek justies lieliski un tāpat lieliski var likt justies arī visu atlikušo dienu. Piem., tēvu dienā uzņemoties kādu no darbiņiem, kas šajā dienā ietilpst viņa pienākumos, piem., trauku mazgāšanu vai mauriņa pļaušanu. Šādi šķietamie sīkumi tomēr liks pasmaidīt.

Tradicionālās tēvu dienas dāvanas

Daudzi bērni parasti iegādājas tradicionālas dāvanas, piem., kaklasaites, varbūt smieklīgas zeķes vai tēva iemīļoto šokolādi, kas nemaksā daudz un tomēr rada smaidu un gadu no gada ir top dāvanu saraksta augšgalā. Bet personiskas dāvanas tiks novērtētas vairāk, piem., viņa mīļākā autora grāmata, CD vai jau pieaugušie bērni, kam budžets to atļauj, var uzdāvināt biļetes uz kādas favorītkomandas sporta spēli.

Cik lielā budžetā būtu jāiekļaujas?

Mazākiem bērniem – pašgatavotas kartiņas mammas pavadībā, zīmējumi vai foto rāmīši ar kādu kopbildi būs ideāla dāvana. Bet jau pieaugušie bērni, kā jau tika minēts., var atļauties arī dārgākas dāvanas, piem., ideāls variants ir dāvanu karte. Ja zini, ka tēvam patīk izbaudīt aktīvo atpūtu vai sportu, mūsdienās pieejamas dažādās aktīvās dāvanu kartes, kas var būt lieliskas dāvanas vīrietim.

Kamēr pieaugušajiem bērniem parasti ir daudz vieglāk iztērēt naudu uz dāvanu iegādi, kopā pavadīts laiks varētu tikt novērtēts daudz vairāk. Uzaicinājums tēvam iziet un kaut kur ieēst vai doties izbraucienā varētu būt lielisks scenārijs kā pavadīt tēvu dienu. Tas arī atgriež pie saknēm, kad šī ģimene tika izveidota, novērtējot visas lietas, ko tēvi ļāvuši mums sasniegt.