Fotosesija – patīkama dāvana dažādos svētkos

December 27, 2013

dāvanuserviss.lvTuvojoties svinībām, dzimšanas dienai, kāzu jubilejai vai bērnu ballītēm, aktuālas dāvanu idejas? Tā vietā, lai svētkos tērētos uz mantām, uzdāvini emocijas! Internetā atradīsi dažnedažādas neparastas un oriģinālas dāvanas svinībās atšķirīga rakstura un dzīvesstila cilvēkiem:

Oriģināli ceļojumi un aktīvā atpūta

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir izdevušies ceļojumi un cilvēki, ar kuriem ļoti labi pavadīts laiks. Dāvana ceļojums uz tuvajām valstīm vai pa Latviju apvienos un dvēseliski stiprinās gan ģimeni, gan draugus. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai drifta izbraucienu pa rallijtrasi, atrakciju aviosimulatorā un citām izklaidēm.

Mīļotajam cilvēkam

Brīnišķīga atpūta divatā nedēļas nogalē atļaus piemirst ikdienas nebūšanas un kopā sirsnīgi aizvadīt atpūtu. Interesantas apmācības šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā apgūšanas cilvēkiem. Dāvana jebkuros gada svētkos ir prieka pilns notikums.

Svētki nāk ar dāvanām!

Tagad interesantu dāvanu atrast ir raiti. Relaksācija nedēļas nogalē, izplānotas fotosesijas, kā arī karikatūras attēls būs interesanta dāvana jauniešiem un draudzenei. Tās ir pāris no iespējām, kā aizstāt ierasto dāvināšanas ritmu. Izplānots saviļņojums un tā radītās emocijas ir labākais no dāvināšanas mirkļiem – jo interesantākas un īpašākas dāvanas, jo lieliskāka svinību sajūta.

Universālas dāvanu kartes

Dāvana, kura neprasa vecuma ierobežojumu – dāvanu karte ikvienos dzīves svētkos. Lai gan var likties, ka tā ir ikdienišķa un bezpersoniska dāvana, tā sniedz iespēju pašam nopirkt sev vēlamo. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas noder dažnedažādos ikdienas brīžos: bērnu sasniegto panākumu atzīmēšanai, studentiem u.c. Sagatavotās dāvanas pasniegšana ir viena no dāvanas sastāvdaļām, tāpēc noderēs radoša pieeja tās noformējumā.

Mīlošai sievai, rūpīgam opim, laipnajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – iegādājies praktisku dāvanu!