Gleznām rāmī lielāka vērtība

August 11, 2018

Salīdzinoši daudziem šķiet, ka skaisti ierāmēt var tikai gleznas un foto, tomēr šobrīd to var darīt ar neskaitāmiem priekšmetiem. Kvalitatīvā rāmī iespējams ievietot arī speciālas kanvas gleznas, tikai jāatrod īstais veids. Ikvienas kanvas un citu darbu ierāmēšana noteikti dod iespēju ilgāku laiku saglabāt tā kvalitāti, dažos gadījumos tā tiek uzlabota.

Arī foto glezna ar atbilstošu rāmi būs daudz savādāka, tādēļ varēsi vienkārši izcelt dārgākās atmiņas. Gleznu ierāmēšana sevī ietver uzreiz vairākus uzdevumus, kā viens no tiem ir atbilstoša izmēra un stila rāmja izveidošana. Pats galvenais jau ir iznākums, jo katrs ierāmētais darbs būs vēl īpašāks un tas tiks labāk pasargāts.

Ierāmēšanas procesa galvenie uzdevumi

Katrā ziņā ierāmēšanas darbi vienmēr norit ņemot vērā dažādas sīkas nianses, tādēļ tiek piemeklēts vislabākais un efektīvākais izvēles variants. Samērā bieži gleznu un citu līdzīgu darbu labākai izcelšanai tiek lietots paspartū, kas ir īpašs kartons, kas tiek ievietots rāmī. Vēl labākam rezultātam vienmēr ir jāpielāgo arī paspartū virsmas veids, tāpēc ir pieejami dažādi varianti, piemēram, samts. Citreiz ir vajadzība apvienot vienā darbā dažādus tā veidus, kas konkrēto darbu padara daudz dziļāku un izteiksmīgāku. Konkrētie rāmji katrā ziņā palīdzēs Tev iegūt vajadzīgo efektu, jo tos iespējams veidot arī daudz dziļākus kā ierasts.

Izvēlies rāmi vajadzīgajā izmērā

Kopumā piedāvājumā ir aptuveni 1200 atšķirīgi foto rāmji, tādēļ katrs var atrast kādu neredzētu dizainu. Foto rāmīši būs izturīgi un kvalitatīvi, lai arī kāds izejmateriāls būtu izvēlēts. Principā bilžu rāmji jāizpēta vairākas reizes, lai skaidri saprastu, vai būs piemērots tā svars, malu biezums u.c. detaļas. Kvalitatīvi gleznu rāmji noteikti varēs ne tikai brīnišķīgi izcelt konkrēto darbu, bet arī ļoti stingri noturēt to vēlamajā vietā. Reāli gleznu rāmji tiek izgatavoti noteikta lieluma darbam, tieši tāpēc cenas tiek noteiktas individuāli.