Izvēlieties mūsdienīgo tulkošanas biroju

September 17, 2018

Jebkāda veida tulkošana ietver vairākus posmus, tādēļ varat būt drošs, ka tiks izvēlēts piemērotākais risinājums, lai spētu izpildīt visas prasības. Tulkošanas birojs nodrošina palīdzību gan ar dažādiem rakstiskiem, gan mutiskiem tulkojumiem, katra darba izpildes ātrums daļēji atkarīgs no tā apjoma.

Lai darbā sagatavotais teksts būtu gramatiski pareizs un valoda tajā būtu tiešām labskanīga, tulkošanas pakalpojumi ietver arī korektūru. Tulkošanas cenas tiek piemērotas katram individuāli, tādēļ savā pieteikuma anketā nepieciešams norādīt valodu kombināciju, vajadzīgos pakalpojumus u.c. nianses. Katra projekta īstenošanai tiek izvēlēts konkrēts tulks vai dokumentu tulkotājs – tas atkarīgs no Jūsu izvēlētā pakalpojuma veida.

Kā tiek meklēti tulkotāji?

Tulkot dokumentus ir iespējams ļoti daudzās valodās, tieši tāpēc nav iemesla uztraukties, jo izvēlētais tulkotājs zinās visus gramatikas likumus un spēs izlabot kļūdas saistībā ar stilistiku. Daudzās situācijās noder krievu vai kāds kvalificēts angļu tekstu tulkotājs, taču kopumā eksperti veic tulkojumus vismaz 20 valodās. Teksta tulkošana norit bez liekas steigas, lai ievērotu visus mērķvalodas pareizrakstības likumus. Savukārt lielākiem tulkošanas projektiem tiek lietotas noderīgas programmas, kas atvieglo darbu un samazina izmaksas. Teksts vienmēr pilnībā atbildīs Jūsu prasībām, jo tulkotāji ievēro tēmas specifiku, precīzi lieto dažādus nozares terminus un jēdzienu skaidrojumus.

Mutvārdu tulkošana svarīgām konferencēm

Tulks ir tas nozares speciālists, kas veic sinhrono vai secīgo mutisko tulkošanu dažādās populārās valodās, kas noder lielās sapulcēs, pasākumos u.c. gadījumos. Kā viens piemērs noteikti varētu būt vācu tulkotājs, kas nevainojami prot veikt mutvārdu tulkošanu, turklāt tas var notikt arī nesatiekoties klātienē. Lai dažādie tulkojumi Rīga maksimāli apmierinātu katru klientu, šādi pakalpojumi tiek nodrošināti arī attālināti, sazinoties Skype utt. Samērā bieži tulku piedāvātie pakalpojumi noder tiem, kas regulāri dodas ārzemju vizītēs pie saviem biznesa partneriem. Lai kādi tulkojumi tiktu izvēlēti, tulkošanas biroja speciālisti vienmēr būs elastīgi un pielāgosies darba tēmai un atradīs izdevīgāko risinājumu.