Jaunums – cukura vaksācija, gludām kājām un labai pašsajūtai

November 23, 2016

jaunums-cukura-vaksacija

Protams, apmatojums uz ķermeņa nav veidojies tāpat vien. Tāpat kā tas pasargā dzīvniekus un vada termoregulāciju, sildot aukstā laikā, arī cilvēka apmatojums fizioloģiski ir paredzēts tieši tāpēc. Protams, mūsdienās no tā īsti lielas jēgas nav un lielākajai daļai sieviešu tas pamatīgi traucē dzīvot. Kāju un padušu skūšana, kaitinošā virslūpas vaksācija mājas apstākļos var būt gan ļoti nepatīkama, gan sāpīga un pat bīstama.

Skaistumkopšanas šūpulis Senajā Ēģiptē

Lai palīdzētu sievietēm, Latvijas tirgū ir radīts jaunums – cukura vaksācija. Tas patiešām ir veids, kā epilāciju padarīt krietni vienkāršāku un nesāpīgāku, jo tās rezultāts patiešām ir gludas, mirdzošas un skaistas kājas. Kā zināms, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, jo cukura vaksācija savu efektivitāti pierādījusi jau vairākus tūkstošus gadu, jo nāk no Senās Ēģiptes, kur to pirmo reizi sāka izmantot Ēģiptes slavenākā valdniece Kleopatra. Senajā Ēģiptē gluds ķermenis bez apmatojuma bija skaistuma etalons, un sievietes ar cukura pastu epilēja pirms precībām. Cukura vaksācija populāra bija arī Tuvajos Austrumos.

Atšķirības no citām epilācijas metodēm

Vaksācijas pastas sastāvā ietilpst tikai un vienīgi dabiskas vielas, kas ir nekaitīgas gan ārējai videi, gan ķermenim. Cukura vaksācijas pastas galvenās sastāvdaļas ir ūdens un cukurs.

  • Pastu uzklāj matiņu augšanas virzienā, kas nozīmē, ka tie neieaug un netiek nolauzti. Cukura vaksācijas pasta pielīp tikai pie paša matiņa un neskar ādu, tieši tāpēc process ir ārkārtīgi maigs, delikāts, un to bez var atkārtot vairākas reizes, neradot bailes.
  • Iespējams izraut matiņus, kas ir 1-2 mm gari. Citām epilācijas un vaksācijas metodēm nepieciešami krietni garāki matiņi.
  • Cukurs ir lielisks konservants, līdz ar to metode ir 100% higiēniska. Arī apdedzināšanās risks nepastāv, jo pasta ir ķermeņa siltumā

Ieteikumi pirms procedūras.

Dienu pirms vaksācijas nevajadzētu sauļoties, lietot skrubi, berzēt ādu, lietot ķermeņa kopšanas līdzekļus, kā arī dezodorantu. Tas var padarīt ādu jūtīgāku. Arī pēc procedūras nav ieteicams atrasties tiešos saules staros vai apmeklēt pirti, lai lieki nekairinātu ādu.

Jūties un izskaties labi un pārliecinoši!

Tikai ar sevi apmierināta un skaista sieviete var justies patiešām labi un pārliecinoši. Cukura vaksācija ir veids, kā atvieglot ikdienas rūpes par kāju un citu apmatojuma skarto zonu epilēšanu, kā arī justies pārliecinātākai skatoties spogulī!