Kā izvēlēties apdrošinātāju?

December 12, 2014

apdrošināšanaTā kā apdrošināšanas kompāniju pakalpojumi kļuvuši arvien populārāki un sākam nopietni apjaust, ka šāds atbalsts neparedzētās situācijās ir diezgan noderīgs, jāizvēlas sava apdrošināšanas kompānija. Bieži nākas dzirdēt, ka dažādas apdrošināšanas polises iegādātas pie dažādiem apdrošinātājiem tā, ka galu galā vairs nevar kvalitatīvi orientēties kur, kas un kāpēc! Tomēr prātīgāk ir izvēlēties vienu, stabilu un uzticamu uzņēmumu, kas kopā piedāvā visu, kas atbilst mūsu vēlmēm. Tāpēc nepieciešama izpēte, un mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, kad visa vērtīgā informācija ir vien dažu klikšķu attālumā, tas neprasa lielu ieguldījumu.

Iesākumā, saprotam, ko vēlamies no apdrošinātāja. Kādi ir mūsu izvirzīties kritēriji? Lai būtu samērīgās cenās, rūpētos par visiem man svarīgākajiem aspektiem, nodrošinātu plašu un vienkārši pieejamu pakalpojumu, uzticams, drošs. Pēc kā vērtēt, vai apdrošinātājs ir uzticams un drošs? Pirmkārt, pēc tā, cik sen uzņēmums pastāv. Kā pirmo sāku pētīt Compensa apdrošināšanas kompāniju – uzņēmums Latvijā pastāv jau pusotru dekādi, tātad spējis noturēties tirgū ar savu piedāvājumu. Tālāk var meklēt un palasīt citu klientu atsauksmes (to internetā netrūkst) un izvērtēt, cik drošs un uzticams apdrošinātājs ir bijis citiem klientiem.

Skatoties par cenām – tas, protams, katram variēs pēc iespējām. Tomēr paskatoties Compensa piedāvājumu daudzajos automašīnas apdrošināšanas polišu piedāvājumos – otrais lētākais piedāvājums. Cena apdrošināšanas polisei Compensa būs atkarīga no individuālā klienta, vēlmēm un prasībām. Tāpēc, viss atkarīgs no tā, kādu polisi izvēlēsies, uz cik ilgu laiku, ar kādu maksājumu grafiku un vēl dažādiem kritērijiem, ar kuriem der iepazīties, pirms iegādāties apdrošināšanas polisi.

Apdrošinātājam jārūpējas par tiem aspektiem, kas man šķiet svarīgi. Arī te ir atšķirības, jo, katram svarīgs var būt kas cits. Kas tieši man patīk pie Compensa apdrošinātāja ir rūpes ne tikai par klientu vien, bet arī par viņa ģimeni. Tas, ka apdrošinātājs piedāvā ne tikai polises paša veselībai un drošībai, bet arīdzan iespēju apdrošināties pret situācijām, kad neparedzētu apstākļu rezultātā manis ģimenei var pietrūkt. Un tad vismaz finansiāli viņi būs apdrošināti. Tās taču ikdienā ir mūsu lielākās rūpes – par ģimeni. Un jā, visticamāk citi apdrošinātāji arī piedāvā šādas opcijas, tomēr Compensa ideoloģija un vērtības saista vairāk. Kā nekā uzņēmums ar spēcīgu un senu vēsturi.

Visbeidzot – par plašu pakalpojumu klāstu – ar Compensa sūdzēties nevar. Apdrošini gan auto, mājokli, bērnu nākotni, savu drošību, veselību, biznesu un arī nākotni, kas ir tik ļoti neparedzama.