Kādu spēļu konsoli iegādāties bērniem?

November 15, 2017

spēļu konsoles bērniemSpēļu konsole bērna izpratnē ir kaut kas, ko tu pieslēdz televizoram, lai spēlētu video spēles. Konsolei ir vadi, kas tiek pievienoti TV, nodrošinot attēla parādīšanos televizora ekrānā. Tāpat vadi tiek pievienoti arī skaļruņiem, ja tas nepieciešams. Konsoļu komplektos ietilpst arī dažādi papildus aksesuāri, kas nepieciešami kvalitatīvākas spēļu pieredzes izbaudīšanai.

Mūsdienās ir pieejamas gan spēļu konsoles bērniem, gan arī pieaugušajiem, tādēļ par piedāvājuma daudzveidību sūdzēties nevar. Aplūkosim, kādu spēļu konsoli šogad vari iegādāties savai atvasei.

Kādēļ bērniem patīk video spēles?

Kad ārā ir slikts laiks un nav jāiet uz skolu, mazajiem ķipariem ātri vien kļūst garlaicīgi, tādēļ jāatrod kāda aizraujoša nodarbe. Var lasīt grāmatu, spēlēt galda spēles, galda hokeju, nodarboties ar rokdarbiem un darīt daudz ko citu, taču arī brīdis, kas pavadīts, spēlējot video spēles, var būt izglītojošs un jautrs.

Kādi spēļu konsoļu veidi mūsdienās pieejami?

Neatkarīgi no tā, vai vēlies, lai tavam bērnam būtu ko darīt, esot mājās, vai, dodoties ceļojumā, tu atradīsi konsoli, kas atbilst tavām vajadzībām.

  • Spēļu konsoles bērniem. To dizains veidots, ņemot vērā bērnu domāšanas veidu un intereses. Tās parasti pieejamas spilgtās krāsās, kontrolieri ir paredzēti mazajām rociņām, kā arī, protams, spēļu piedāvājums ir veidots tieši bērniem. Šādas konsoles parasti pieslēdz TV.
  • Rokās turamās konsoles. Tās iespējams izmantot jebkurā vietā. Konsoles darbojas ar baterijām, kuras var izņemt un uzlādēt, taču tas atkarīgs no sistēmas, kuru tu izvēlies. Rokās turamajām konsolēm ir nelieli, iebūvēti ekrāni, tādēļ šīs iekārtas vienlīdz labi var izmantot gan atsevišķi, gan, pieslēdzot TV.
  • Spēļu konsoles visiem vecumiem. Šīs ir pasaulē populārākās spēļu konsoles, un, par tām runājot, parasti tiek pieminēti tādi zīmoli kā “Sony” un “Microsoft”. Konsoles var izmantot gan bērni, gan pusaudži, gan arī pieaugušie. Piedāvājumā ir daudzveidīgas spēles katrai vecuma grupai.
  • “Xbox 360” konsole. Lielisks papildinājums ģimenes mājoklim, jo konsole piedāvā daudz dažādu spēļu, kuras patiks lieliem un maziem. Tai ir iebūvēts Wi-Fi, tādēļ tu varēsi no interneta lejupielādēt savas mīļākās spēles, kā arī cita veida saturu. Turklāt tev būs iespēja sacensties ar citiem spēlētājiem visā pasaulē.
  • “Sony PlayStation 4”. Spēlē spēles, izmanto tiešsaistes pakalpojumus, noskaties filmu – tās ir tikai dažas opcijas, ko piedāvā šī modernā sistēma, kas ātri vien iekarojusi daudzu spēļu konsoļu cienītāju sirdis. Šajā konsolē izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai gan bērni, gan pieaugušie varētu izbaudīt neaizmirstamu spēļu pieredzi dažādos žanros.

Kuras spēļu konsoles 2017.gadā ir populārākās?

Vai tevi ieinteresēja kāda no šīm spēļu konsolēm? Ienāc interneta veikalā 220.lv un iegādājies savu favorītu!