„Latvijas Hipotēka” – pārkreditācija pret nekustamā īpašuma ķīlu

March 24, 2016

PārkreditācijaNebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka” ir specializējies dažādu hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu izsniegšanā. Viens no pakalpojuma veidiem ir pārkreditācija, kas pēdējos gados kļuvusi arvien pieprasītāka.

Šis intereses pieaugums par pārkreditāciju ir saistāms ar to, ka mainās kopējā valsts un pasaules ekonomiskā situācija, esam piedzīvojuši lielus finanšu satricinājumus, kas likuši cilvēkiem meklēt, kā optimizēt savus izdevumus un nezaudēt stabilitāti vai pat nenonākt parādu piedzinēju uzmanības lokā.

Pārkreditācija pie „Latvijas Hipotēkas” ir ļoti izdevīgs risinājums, ja klientam ir savs nekustamais īpašums, ko izmantot par aizdevuma ķīlu. http://www.latvijashipoteka.lv/piedāvā izdevīgas un katram klientam individuāli pielāgotas procentu likmes un līguma nosacījumus.

Kāda tad ir pārkreditācijas pamatbūtība? Klients savas esošās kredītsaistības pārfinansē pie cita aizdevēja par izdevīgāku procentu likmi un zemākiem ikmēneša maksājumiem. Pārkreditācijas procesa laikā „Latvijas Hipotēka” piedāvā saviem klientiem saņemt vēl papildus naudas summu, ja tas ir nepieciešams.

Pārkreditācija 2Jaunais aizdevējs nosedz klienta kredītsaistības, līdz ar to klientam vairs nav nekādu līgumattiecību ar bijušo aizdevēju. Tiek noformēts jauns līgums un aizdevums par to summu, kas tika izmaksāta bijušajam kreditoram.

Jaunā aizdevuma nosacījumi pārkreditācijas gadījumā ļauj klientam iegūt izdevīgāku situāciju – samazināt ikmēneša izdevumus par kredītu, iegūt papildus naudas līdzekļus, novērst finanšu nestabilitāti.

Pārkreditāciju mēdz izmantot gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Visbiežāk pārkreditē hipotekāros kredītus par mājokli, jo tie ir ar lielākām summām un uz ilgāku termiņu. Pārkreditējot hipotēku, ir iegūstams ievērojams ietaupījums.

Latvijas Hipotēka” individuāli izvērtē katra klienta situāciju un piemēro atbilstošu un iespējami izdevīgu procentu likmi, jo aizdevēja mērķis ir klienta labklājība. Iespējama pat 2,5% lime, ko piemēro klientiem, kas atbilst vēlamajiem kritējiem.

Pārkreditācijas pieteikumu izskata jau vienas darba dienas laikā un klientam personīgi paziņo lēmumu. Ja tas ir pozitīvs tad pret nekustamā īpašuma ķīlu var pārkreditēt savas kredītsaistība ar daudz izdevīgakiem nosacījumiem, kā piedāvā jūs esošais aizdevējs. Tās ir labs veids, kā gudri samazināt izdevumus un ietaupīto naudu novirzīt citām vajadzībām.