Soči rīko 2014. gada lielākās sporta sacīkstes – Olimpiskās spēles

November 25, 2013

olimpiskās spēles sočosEsi svarīgāko ziņu epicentrā un esi viens no pirmajiem, kas par tām uzzina! Ja tevi aizrauj jaunāko notikumu Pasaulē un Latvijā uzzināšana, apmeklē kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Interneta ziņu portāla apmeklētāji atradīs jaunākās mākslas, auto, dzīvesveida ziņas, kā arī par svaigākajiem notikumiem komercijā, finansēs un augstākajās tehnoloģijās.

SPORTA ZIŅAS

Itin visa aktuālā informācija par notikumiem sporta nozarē, sacīkšu aizkulises un iecienītākos sportistu karjeras izaugsmi apvienota visnotaļ sportiskā sadaļā “Sports”.

Tuvojoties Soču un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, lasi ar sacensībām saistītu informāciju sporta ziņu sadaļā. Olimpiskās spēles notiek reizi četros gados, un tās ir kļuvušas par ievērojamu sportistu sacensībām. Uz tām viņi tiecas visu karjeras laiku. Tās ir vislielākās sacensības, tāpēc sportisti ir motivēti īstenot karjeras virsotnes un būt pārākiem savā specifiskajā disciplīnā. Sporta sadaļā noskaidro, vai kāds sportists Olimpisko spēļu laikā ir realizējis jaunu individuālo vai globālo rekordu, un vai nav pārspēts reprezentētās valsts rekords.

Sporta ziņu atvērumā jaunākā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu sportistu uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī sporta veidu favorītiem un labākajiem rezultātiem.

Seko līdzi mājas lapā Focus.lv!

UZZINI PAR AUTO AKTUALITĀTĒM LAICĪGI

Interneta ziņu portālā publicētas aizraujošas ziņas auto faniem un auto mīļiem, kā arī noderīga informācija visiem autobraucējiem. Auto ziņu satura būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, novitātēm un aktuālo informāciju auto pasaulē un transporta jautājumos.

Auto ziņas ir ne tikai informējošas un pamācošas, bet arī uzjautrinošas un pat humoristiskas.

PAR LAIKU, KAS BŪS ŠODIEN UN TURPMĀKAJĀS DIENĀS

Lai būtu informēts par iespējamiem laika apstākļiem, apskati laika prognozi tuvākajām dienām.

Apskati laika prognozi Rīgā u.c. Latvijas pilsētās (Ogrē, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī detalizētu laika prognozi valstī nākamajām četrām dienām. Laika ziņu prognozes dienas gaitā mēdz pārmainīties, tāpēc aplūko detalizēto laika ziņu pārskatu šai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar gaidāmajām izmaiņām.

Detalizētajā laika prognožu atvērumā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to informāciju varēsi balstīties, organizējot nedēļas nogali pie dabas un paredzot, vai plānotā diena būs saulaina vai galvenokārt apmākusies.