Loterijas internetā

November 28, 2013

loterijas interneta likes.lvDažādos laikos ir mainījušies mediji, kas tiek uzskatīti par galvenajiem informācijas nesējiem tautai. 21. gadsimtā noteikti varam apgalvot, ka ja ne pats ietekmīgākais, tad vien no, noteikti ir internets. Ar interneta starpniecību, lielākoties, vairāk nav iedomājama darba diena vai atpūta pēc garām darbā pavadītām stundām. Internetu izmanto ne tikai e-pasta lietošanai, bet arī sociālo tīklu izmantošanai, ziņu lasīšanai, failu apmaiņai, komunicēšanai un vienkārši izklaidei. Ņemot vērā to, ka interneta lietotāju skaits ja ne strauji palielinās, tad ir nostabilizējies noteikti, ir izdevīgi dažādas kampaņas, loterijas, izlozes un akcijas rīkot tieši virtuālajā vidē, jo internets nodrošina piekļuvi un informācijas apmaiņu efektīgāk nekā, piemēram, laikraksti vai bukleti.

Latloto.

Latvijā lielākais loteriju organizētājs noteikti ir Latvijas Loto, kas piedāvā gan momentloterijas, gan skaitļu spēles. Latvijas Loto oficiāli izdod 9 momentloterijas, kuru laimests var sasniegt līdz pat 20 000 latu. Tās visas, izņemot spēli Moments, var spēlēt arī internetā, Latvijas Loto interneta vietnē. Latloto spēlētājiem piedāvā arī 7 skaitļu loterijas, no kurām divas ir papildspēles. Arī šīs spēles var spēlēt tiešsaistē Latvijas Loto interneta vietnē. Viss ir vienkārši – izvēlaties sev tīkamāko spēli, ielieciet to virtuālajā iepirkumu grozā, samaksājiet, izmantojot internetbanku vai bankas karti un sāciet spēlēt. Momentloteriju rezultāti ir uzzināmi uzreiz un laimesta gadījumā, tas tiks izmaksāts vienas darba dienas laikā. Tas pats attiecas arī uz skaitļu spēlēm – laimests tiks ieskaitīts spēlētāja bankas kontā.

Citi loteriju rīkotāji.

Dažādi interneta veikali un uzņēmumi, ik pa laikam mēdz rīkot dažādas loterijas un akcijas, kas piesaistītu klientus un palielinātu to loku. Jebkurš publisks paziņojums par kādu akciju vai loteriju nevar būt nepatiess, jo, lai tādu rīkotu ir nepieciešama atļauja vai apstiprinājums, respektīvi – neviens sevi cienošs uzņēmums internetā vai parastā veikalā neriskēs ar savu vārdu melojot publiskajā telpā un rīkojot nelikumīgas loterijas, spēles un akcijas.

Loterijas ir lielisks veids kā izklaidēties un iespējams laimēt naudu vai dažādas preces, taču iesakām neaizrauties, jo arī tās tiek pieskaitītas pie azartspēlēm.