Nekustamā īpašuma apdrošināšana

June 10, 2015

nekustama ipasuma apdrosinasanaViena no vērtīgākajām lietām, kas var piederēt cilvēkam, noteikti ir nekustamais īpašums. Otra vērtīgāka ir kustamais, kas šoreiz vairāk būtu attecināms uz automašīnām vai citiem transportlīdzekļiem, kas arī nemaksā to mazāko naudu un ko ne visi vispār savā dzīvē var atļauties iegādāties. Loģiski, ka, ja tas ir vērtīgākais, tad ir vēlme to pasargāt no visa sliktā, tajā skaitā garnadžu uzbrukumiem un citām nelaimēm, kas var piemeklēt mājokli. Apdrošināšana šādos gadījumos ir labākais risinājums, kas atrodams, jo pasargā nekustamā īpašuma īpašnieku no liekiem uztraukumiem un izdevumiem, ja nu gadījumā tomēr atgadās kas slikts un ir iestājies kāds no apdrošināmajiem riskiem.

Riski

Ejot laikam un attīstoties itin visam, ko redzam apkārt, arī apdrošināmie riski, ko piedāvā apdrošināt, ja ir runa par nekustamo īpašumu, tikai vairojas, turklāt, ir iespējams apdrošināt pat to, kas lāga vēl nav apdrošinātāja standarta piedāvājumā. Apdrošināšanas piedāvājumi var būt dažādi, bet ir apdrošinātāji, kuri savu piedāvājumu ir iekļāvuši kādā noteiktā paketē un savienojuši ar dažādie citiem piedāvājumiem. Piemēram, diezin vai atteiksieties no iespējas apdrošināt savu nekustamo īpašumu, papildus saņemot vēl apdrošināšanu īpašumā un ārpus tā esošajai mantai un civiltiesisko apdrošināšanu, ja nu gadījumā rodas zaudējumi kādai trešajai personai, piemēram, pie mājas augošā koka zars ir nodarījis skādi kaimiņa automašīnai un ir iestājies apdrošināmais risks.

Kur apdrošināt?

Ne tikai pasaulē kopumā, bet arī Latvijā ir atrodamas gana daudz apdrošināšanas kompānijas, starp kurām izvēlēties sev atbilstošāko. Jāsaka uzreiz, ka sev atbilstoša apdrošināšanas kompānija piedāvā pieņemamākās cenas par dažādu risku apdrošināšanu, tādēļ meklējiet to tieši izpētot piedāvājumus un to izcenojumus jeb to, kas tiek iekļauts piedāvājuma paketē par optimālāko cenu. Compensa apdrošināšanas kompānija ir viena no vecākajām visā Eiropā un gadu simtu laikā ir spējusi attīstīt piedāvājumu, kas būs saistošs daudziem nekustamā īpašuma īpašniekiem visā pasaulē. Atliek vien izlemt kādus riskus apdrošināt, veikt polises prēmijas maksājumus un viss!

Vairāk par Compensa apdrošināšanas pakalpojumiem - http://www.compensa.lv/content_lv/privateClient.html