Nodrošiniet labsajūtu ar jauniem logiem

July 25, 2018

No jauna iebūvēti logi katrā ziņā klientiem garantē efektīvāku siltuma saglabāšanu, tāpēc Jūsu ikmēneša izdevumi būs daudz mazāki. Daudziem svarīga arī skaņu izolācija, drošības sistēmas un citas detaļas, tādēļ būtu jāizvēlas profesionāļu veiktā logu montāža.

Visefektīvākie risinājumi palīdzēs vienmēr saglabāt patīkamu temperatūru konkrētajā telpā gan ziemas, gan vasaras periodā. Katru reizi konkrētais pasūtījums tiek veidots individuāli, tāda iemesla dēļ tiek pilnībā ievērotas visas prasības. Bonuss šādam nosacījumam ir tas, ka varat pasūtīt īpašus logus, kas atgrūdīs netīrumus vai kā citādi spēs atvieglot to ierasto kopšanu. Lai izvairītos no vēja iekļūšanas gar jauno logu malām un nepatīkama pelējuma ailēs, tiek izmantotas īpašas montāžas lentes.

Plaša izvēle logu veidiem

Visi iespējamie logi varianti ir tiešām dažādi, jo to montāža vienmēr ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc cilvēki vienmēr vēlas saņemt vislabāko. Kvalitatīvi plastikāta logi būs viegli pielāgojami gan dzīvojamām ēkām, gan birojiem, turklāt ir pieejami no standarta pavisam atšķirīgi izvēles varianti. PVC logi būs ideāli piemēroti katrai telpai, jo drīkstat izvēlēties piemērotu krāsu, kā arī izmēru un citas nianses. Pašu lielāko komfortu iespējams baudīt, ja tiek pasūtīti 3-kāršā stikla pakešu logi, kas garantē patīkamu mājokļa temperatūru katrā gadalaikā. Tieši tāpat ir pieejami atšķirīgi jumta logi, kas protams vairāk ir aktuāli tieši privātmāju vai biroju īpašniekiem. Cilvēki labprāt izvēlas arī noteiktas bērnu drošības sistēmas, speciāli tonētus un matētus logu stiklus, kā arī dekoratīvas rāmju uzlikas.

Logu rāmji dažādām gaumēm

Piemērotāko logu izvēle būs salīdzinoši radošs process, jo iespējams apvienot vairākas Jums tiešām noderīgas lietas. Izveidotā piedāvājuma plašās iespējas ļauj iegūt sev patīkamas logu rāmju krāsas, kas atbilst Jūsu iespējām. Katra loga puse var būt pilnīgi citāda – tieši tādā veidā varēsiet apvienot vairākas patīkamas detaļas. Lai klienti būtu spējīgi viegli pielāgot palodzes katram logu dizainam, speciālisti sagatavojuši visai plašu piedāvājumu. Jūs noteikti varat izvēlēties estētiskas un praktiskas palodzes ļoti atšķirīgos stilos, maksimāli pielāgojot tās katrai mājokļa istabai.