Nometnes bērniem ārzemēs svešvalodu apguvei

March 21, 2016

nometne

Svešvalodu zināšanas ir viens no labas izglītības un veiksmīgas karjeras stūrakmeņiem. Tāpēc vecākiem, kas domā par savu bērnu nākotni, būtu jāparūpējas par to, lai nodrošinātu viņiem iespējas apgūt vairākas svešvalodas.

Protams, ka skolā ir obligātā mācību programma, tomēr ne vienmēr tā pienācīgā līmenī var sagatavot visus skolēnus klasē. Tāpēc bieži vien ir vajadzīga arī individuāla pieeja, ko var saņemt, ja izvēlas algot privātskolotāju vai apmeklēt kādus kursus.

Vēl viena alternatīva, ko vecāki var nodrošināt savām atvasēm, ir – valodu nometnes bērniem ārzemēs. Tā ir iespēja doties uz kādu citu valsti, kurā ar progresīvām pedagoģijas metodēm apgūt svešvalodu pamatus un papildināt jau esošās zināšanas. Latvijas skolēniem šādas nometnes palīdz atrast un apmeklēt izglītības aģentūra Ergo Education.

nometnes ugunskursInteresenti mājas lapā ergoeducation.com var uzzināt, kāds ir nometņu piedāvājums un aptuvenās izmaksas. Nometnes pieejamas bērniem vecumā no 6 līdz pat 17 gadu vecumam. Protams, ka nodarbības un pati nometnes programma ir pielāgota dalībnieku vecumam un arī zināšanu līmenim.

Bērniem ļoti patīk šīs nometnes, jo tajās apmācības iekļautas aktīvās un atraktīvās nodarbībās, savienotas ar aizraujošām izklaidēm, sportiskām aktivitātēm, ekskursijām. Aģentūra Ergo Education sniedz atbalstu vecākiem, kuri nolēmuši piedāvāt savām atvasām šādu iespēju – valodu nometni ārzemēs.

 

Jāsaka, ka biežāk nometnes izvēlas ģimenes, kas plāno bērnus sūtīt arī ārzemju skolās un universitātēs. Tā ir laba sagatavošanās gan praktiskā, gan emocionālā ziņā.

Ergo Education palīdz atrast piemērotāko nometni, pieteikties tai un arī atrisināt visas praktiskās brauciena detaļas – biļetes, pārbraucieni, sagaidīšana, droša nokļūšana nometnes vietā. Par to visu parūpējas Ergo darbinieki. Vecāki var būt droši, ka Ergo Education sadarbojas tikai ar labākajām nometnēm Eiropā, garantē pilnīgu bērnu drošību, atbilstošu vidi un iespēju jebkurā laikā sazināties ar ģimeni.

Vasaras valodu nometne var būs lielisks piedzīvojums, kas nesīs labumu arī izglītībasun valodas prasmju stiprināšanā. Tāpat tā ir iespēja iepazīt kādu jaunu valsti, tās dabu, kultūru, iegūt draugus un paziņas no visas pasaules.