Kāpēc vajadzētu apdrošināt auto?

May 29, 2017

Absolūti nevienam nav noslēpums, ka tas ir lietderīgi pašam apdrošināšanas ņēmējam, ja konkrētais auto ir apdrošināts. Tas ir vajadzīgs, lai tiktu dota atļauja piedalīties satiksmē un lai būtu lielāka drošības sajūta. Visa lasīšanai pieejamā informācija sagatavota, lai klienti un interesenti varētu aplūkot katru no polises variantiem.

octa poliseiArī konsultācija ar speciālistu Jums nāks par labu, lai iegūtu finansiāli izdevīgāko variantu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes.

Aktīva OCTA – droša braukšana

Neskatoties ne uz ko citu, visiem auto īpašniekiem ir noteikti jābūt derīgai OCTA polisei. Nav ieteicams palaist garām arī noteikto datumu, kad beidzas polises darbība, jo tā var sagādāt sev raizes. Lai par to nebūtu jāraizējas, vēlams izmantot pakalpojumu, kas klientiem garantē iespēju saņemt atgādinājumu pirms termiņš ir beidzies.

Katrā ziņā visas OCTAS pielāgotās opcijas ir paredzētas, lai būtu vienmēr pieejama materiāla palīdzība, ja noticis negadījums.

Pats modernākais no variantiem ir OCTA tieši internetā, jo nav katru reizi speciāli jāiet un jāgaida garā rindā. Atrodoties savās mājās vai darbā, varēsiet nesteidzīgi salīdzināt jaunumus, šī brīža OCTA atlikušo izmantošanas periodu un citas nianses.

Atkarībā no Jūsu vēlmēm un ieradumiem, ir iespējams ik reizi noformēt OCTA uz noteiktu laiku no 3 līdz 12 mēnešiem.

Kā vēl viens patīkams bonuss ir jāmin tas, ka šo OCTA apdrošināšanu iespējams izmantot {visā apjomīgajā visās ES zemēs}.

Pasargājiet sevi ievērojami vairāk!

Tie, kas ir labi informēti, noteikti zina, ka ir arī KASKO apdrošināšana priekš auto, kas piedāvā saņemt lielāku atbalstu daudz atšķirīgākos variantos. Lielāku uzmanību šim ir jāpievērš tiem, kuri dzīvo tādās vietās, kur ir lielāka iespēja tam, ka varētu tikt radīti kādi zaudējumi ļaundaru vandalisma vai laupīšanas mēģinājumu rezultātā. KASKO izvēle atkarīga no katra paša, bet tā ir tiešām ieteicama, lai Jūs būtu pasargāts arī tad, ja gluži vienkārši negaidīti uz ceļa beidzas degviela.

Dažreiz sīkumi šķiet ne pārāk būtiski, tomēr, ja ir nodrošināta dažāda veida palīdzība, visu vērst par labu ir krietni vienkāršāk. Pašriska summas apmērs ir atkarīgs no klienta paša, tomēr jāpatur prātā, ka lielāka šī summa nozīmē ievērojami zemāku polises cenu.

Jūsu visu zināšanai jāteic, ka Jums piemērotā maksa par visiem izvēlētajiem KASKO pakalpojumiem zināmā mērā atkarīga no dažādiem faktoriem, kas ietver auto modeli, mašīnas vadītāja stāžu u.c. nianses.

Būtiskas nianses vienkāršākai sadarbībai

Lai ko Jūs šajā brīdī pie sevis domātu, visi pieņemtie lēmumi un iespējamais apdrošinātāja atbalsts atkarīgs no tā, cik īsti esat ar mieru tajā ieguldīt. Vienlīdz nozīmīgi ir uzzināt, kādā veidā varat saņemt lētāku piedāvājumu, neveidojot lielu robu budžetā.

Visi konsultanti noteikti varēs Jūs informēt par to, kā tiek aprēķināta cena katrai polisei, tieši tāpēc ir vērts uzdot visus jautājumus, ja kaut mazākais sīkums nav saprotams.