OLIMPISKO SPĒĻU UN CITAS SPORTA ZIŅAS

February 19, 2014

olimpiskas speles focus.lvJaunākās ziņas par par jaunumiem sportā, sacīkšu aizkulises un sportistu karjeras attīstību apvienota absolūti sportiskākajā sadaļā “Sports”.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – interesanti notikumi par sportistu gatavošanos un pasaules valstu sporta līderu iespējām izcīnīt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles norisinās reizi 4 gados, un tās ir kļuvušas par vissvarīgāko sportistu sacensībām. Uz tām viņi cenšas nokļūt visu karjeras laiku. Tās ir nozīmīgas sacensības, tādēļ sportisti ir orientēti sasniegt savas izaugsmes zenītu un iegūt godalgotu vietu savā spēcīgākajā disciplīnā. Sporta sadaļā atklāj, vai kāds sportists sacensību laikā ir īstenojis jaunu individuālo vai globālo rekordu.

Esi aktīvs Latvijas labāko sportistu līdzjutējs un seko līdzi jaunumiem, lasot jaunākās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm tiešraidē.

VISS AKTUĀLAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Autobraucējiem un cienītājiem noderīgas un saistošas ziņas, kas apkopotas no globālajiem un Latvijas notikumiem auto nozarē. Auto sadaļā atrodi aktuālās ziņas par plānotajām auto ekspozīcijām, paredzētajiem grozījumiem ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Par dažāda veida dīvainībām auto nozarē mūsu valstī un visā pasaulētās uzjautrinās un informēs.

AKTUĀLĀ LAIKA ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai būtu informēts par gaidāmajiem laika apstākļiem, apskati laika ziņu prognozi tuvākajām dienām.

Aplūko laika ziņu prognozi galvaspilsētā u.c. Latvijas pilsētās (Ventspilī, Ogrē, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā u.c.) , kā arī izvērstāku laika prognozi Latvijai tuvākajām četrām dienām. Laika ziņu prognozes dienas laikā var pārmainīties, tālab apskati paplašināto laika ziņu pārskatu šai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar noteiktām laika pārmaiņām.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesis būs apmākušās, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kur ir norādīts mākoņu segas daudzums.