Omega zīmola rokaspulkstenis parāda ne tikai laiku

May 25, 2018
Tags:

omega zīmola rokaspulksteņi

Izvēloties Šveicē ražotu pulksteni, tas nevainojami kalpos ar precizitāti un izsmalcinātību katrā niansē. Tie kalpo nevainojami un nenogurstot turpina fiksēt sava īpašnieka laimīgo mirkļu hroniku un tā ir ārkārtīgi svarīga misija, kas jāizpilda nevainojami. Pulksteņu meistari laikrāžus gatavo jau no 16.gs. vidus, līdz ar to uzstādīta ārkārtīgi augsta kvalitātes mēraukla. Tas ir smalks, izsmalcināts un elegants simbols sasniegumiem, ko atpazīs līdzīgi domājošie. Sarežģītākie Šveices pulksteņi top par divus gadus, tāpēc adekvāta ir to salīdzinoši augstā cena.

Emocijas vai laika noteikšana?

Omega zīmola rokaspulksteņi garantē unikalitāti, ekskluzivitāti un kvalitāti. Tas pieder vienai no lielākajām pasaules grupām Swatch Group AG, kas apliecina uzņēmuma nopietnību un ilgtspējību šajā nozarē. Protams, jo īpaši jaunieši nenēsā rokas pulksteņus, lai sekotu līdzi tam, cik ir laiks un pulksteņu nēsāšanas kultūra ir ļoti mainījusies.  Mehāniskie luksus klases pulksteņi pārdzīvos šo konkurenci, jo tie apmierina citu patērētāju vēlmi – vēlmi sevi apliecināt. Uzņēmuma vadītājs Urkuharts saka:  “Valkāt smalku pulksteni ir tāpat kā staigāt ar skulptūru uz jūsu rokas, vai gleznu, vai dzejoli, vai grāmatu. Tas ir kaut kas, kam ir vēsture, un jūs varat to noņemt un parādīt cilvēkiem. Jūs varat par to runāt. Jūs nenēsājat pulksteni, lai noteiktu, cik ir laiks.”

Omega pulksteņi sniedz nebijušas emocijas

 “Pulksteņi vairs nav domāti tam, lai parādītu, cik ir laiks,” sacījis luksusa pulksteņu zīmola Omega prezidents.  Šķiet, vēl tik salīdzinoši nesen laikrādis bija svarīgākais elements, lai noteiktu, cik ir pulkstenis. Pašlaik laiks ir visur – ikvienam mūsdienīgam cilvēkam sev līdzi var būt vairākas ierīces, ar ko noteikt laiku – telefons, dators, planšete… Jāsaprot, ka luksus pulksteņi un jo īpaši – Omega Šveices pulksteņi, ar šiem mūsdienīgajiem pulksteņiem nekonkurē. Pulksteņu ražošana pirms 100 gadiem bija alternatīva baznīcu zvaniem, lai nav jābūvē tik lieli un apjomīgi pulksteņi, kurus nevar paņemt līdzi, bet tagad tā ir pārvērtusies emocionālu vajadzību apmierināšanā.

Luksusa pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Omega pulksteņu pārdevējs var kļūt par uzticamāko partneri, izvēloties savam dzīves pulsam piemērotāko pulksteni, ko apliecina gan gadu gaitā uzkrātā pieredze, gan augstākā līmeņa klientu serviss. Katrs oriģinālais Omega pulkstenis ir unikāls, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija.