Padomi, kā atrast lieliskas dāvanas

March 10, 2016
Tags:

lieliskas dāvanas

Neatkarīgi no tā, vai meklē ko pasniegt dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai kāzu jubilejā, vairumam cilvēku šis process sagādā problēmas jebkurā no situācijām. Bieži vien pat gadās nopirkt nevajadzīgas lietas, lai gan to iegāde ir bijusi labu nodomu vadīta. Tad nu, kā zināt, ko dāvināt un ko nē?

Pirms runāt par to, ko pasniegt svētkos, sākumā ir vērts pieminēt, no kādu lietu iegādes vajadzētu izvairīties:

  • Smieklīgas dāvanas. Lai arī tās var šķist jautras un smaidu raisošas, vairumā gadījumu tās tomēr der tikai pārsteiguma momentam. Tāpēc labāk pataupīt šāda veida pārsteigumu tikai un vienīgi jautrām tematiskajām ballītēm.
  • Dāvanu kartes. Šis ir gadījums, kas uzreiz pasaka „Es nezināju, ko lai tev īsti pasniedz, tāpēc ieguldīju minimālas pūles un iegādājos šo karti”. Ja nu vienīgi neesi 100% pārliecināts, ka personai tā tiešām būs noderīga, tad labāk velti laiku, lai sagādātu personiskāku pārsteigumu.

Tad nu, kā atrast lieliskas dāvanas? Patiesībā, tas nav nemaz tik sarežģīti, ja prātā patur 3 lietas. Parūpējies, lai tā ir:

  • Lietderīga
  • Raisa pārsteigumu
  • Kvalitatīva

1. Lietderīgums

Ideālas dāvanas ir tādas, ko tās saņēmējs var lietot atkal un atkal. Tu taču nevēlies tērēt līdzekļus lietām, kas pēc tam uz visiem laikiem tiks noliktas kādā attālā plaukta stūrī.

Pirms iegādāties konkrētu lietu, padomā, vai pats to vēlētos izmantot atkārtoti. Ja atbilde ir jā, tad tas jau ir solis tuvāk iespējai, ka šī būs tiešām ikdienā noderīga lieta. Protams, katra cilvēka gaume un vajadzības atšķiras, tāpēc seko līdzi, lai tā atbilstu saņēmēja vēlmēm.

2. Pārsteiguma moments

Nekas nav aizraujošāks par to, kā minēt, ko kāds grasās tev pasniegt. Viens no veidiem, kā pārsteigt cilvēku, ir pasniegt viņam dāvanas dienu pirms gaidāmajiem svētkiem. Tādā veidā apliecinot, ka zini pār svētkiem un esi parūpējies un veltījis laiku, lai sagādātu pārsteigumu ātrāk par citiem.

Bet, ja ir vēlme atlikt pārsteiguma momentu līdz pat pēdējam brīdim, noteikti padomā arī par iesaiņojumu. Tā, lai saņemot iesaiņojumu persona vēl aizvien domātu par to, kas tajā slēpjas.

3. Kvalitāte

Ja vēlies atstāt labu iespaidu, iegādājies lietas ar tiešām pieklājīgu kvalitāti. Kaut ko, ko dāvanas saņēmējs, iespējams, pats nevarētu atļauties. Iegādājies ko tādu, kas ir labas kvalitātes, bet ne pārāk dārgs prieks, tādējādi pasakot, ka domā par konkrēto cilvēku un vēlies, lai viņam ir tikai labākais.

Kad mēģini sagādāt pārsteigumu vistuvākajiem cilvēkiem, pievērs uzmanību savu mīļoto vajadzībām un gaumei. Tas padarīs iepirkšanos daudz vieglāku.