Pareiza skrejriteņa izvēle – Noderīgi padomi pirms veic pirkumu

March 10, 2016

skrejriteņiNeapšaubāmi, ka skrejritenis ir lielisks braucamais, kas piemērots ikvienam, neatkarīgi no viņa fiziskās sagatavotības vai vecuma. Tas ir lielisks veids, kā pārvietoties ātri un ērti, kā kārtīgi izkustēties un pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Skrejriteņi ir līdzīgi velo, tikai atšķirībā no velo, tie ir daudz mazāki un kompaktāki, kas attiecīgi ļauj tos pārvietot ar sevi, ienest sabiedriskajā transportā, veikalā, un pat teātrī. No drošības viedokļa, skrejriteņi ir daudz labāki. Protams, katra izvēle ir ļoti kārtīgi jāapsver, tāpēc ir vairāki padomi, kas ir svarīgi, iegādājoties skrejriteņus.

Pirmkārt, ir nepieciešams izvēlēties skrejriteni, kas ir aprīkots ar lielākiem riteņiem. Ar lielākiem riteņiem ir iespējams daudz ātrāk un vieglāk braukt pa ietvi, kas nav gluda. Tāpat svarīgi pievērst uzmanību dēļa platumam. Jo platāks būs dēls, jo ērtāk būs pārvadāt arī bērnu. Tāpat ir maldīgs uzskats, ka skrejriteņi ir paredzēti tikai gados jauniem cilvēkiem, jo tos ļoti ērti var izmantot arī gados veci cilvēki. Ja nepieciešams, ir iespēja pieturēties, kā arī atbalstīties un uzkarināt iepirkumu maisiņu. Tas atvieglo ikdienu, jo nav pašiem jāpārnēsā smagie iepirkumu maisiņi. Izvēloties skrejriteni, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību riteņa gumijai. Ir svarīgi pievērst uzmanību, vai tā riteņa gumija ir kvalitatīva. Ja tā nebūs kvalitatīva, tad skrejriteņi brīvi neslīdēs. Skrejritenis tādā gadījumā ripos smagnēji, un tas noteikti nav patīkami nevienam. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi rūpīgi izvēlēties skrejriteni pirms iegādes. Nevajadzētu paļauties, piemēram, tikai uz dizainu. Tāpat ir arī iespēja veikalā uz tā pabraukāties, lai saprastu, vai tas tiešām ir piemērotākais skrejritenis tieši Tev. Iegādājoties skrejriteni, ir jāņem vērā, ka ik pa laikam nāksies nomainīt skrejriteņa gultņus. Tieši tāpēc vislabāk ir iegādāties skrejriteni ar ūdensizturīgajiem gultņiem. Šādus gultņus smiltis un slapjums tik ātri nesabojās un kalpos ilgāk. Ir arī skrejriteņi, kas ik pa laikam mēdz nosmērēt apģērbu ar eļļu, tāpēc ir svarīgi izvēlēties skrejriteni, kura rokturi nav nolokāmi. Šāds skrejritenis pasargās no eļļas traipiem un apģērba.

Noteikti ikvienu interesē arī skrejriteņa cena. Bieži vien tiek piedāvātas atlaides, kas ļauj iegādāties kāroto skrejriteni par ļoti izdevīgām cenām, dažreiz tos iespējams iegādāties pat par puscenu. Tevi noteikti interesē arī tas, vai labāk iegādāties skrejriteni, kura riepas ir pumpējamas vai arī labāk iegādāties skrejriteni, kura riepas nav pumpējamas. Protams, pumpējamās riepas paredzēs to, ka ritenis ripos mīkstāk, tomēr pastāv arī risks, ka riepu var caursist, tāpēc ir jāapsver, kuru riteni labāk iegādāties. Kā jau minējām, labāk ir no sākuma pabraukāties ar riteni, saprast, vai tas ir tiešām piemērotākais modelis tieši Tev. Mūsdienās ir ļoti plašs skrejriteņu piedāvājums, tāpēc sev piemērotāko atradīs ikviens. Ir iespēja izvēlēties skrejriteņus gan pēc to krāsas, gan citiem parametriem. Tā ir lieliska iespēja iegādāties unikālu skrejriteni, kas būs lielisks sabiedrotais, lai dotos gan uz darbu, gan skolu, gan nenokavētu svarīgu tikšanos. Savukārt brīvdienās tā ir lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Skrejriteņi ļauj mums ļoti aktīvi un jautri pavadīt laiku. Siltā laikā nav nekas jaukāks un jautrāks par kopīgu braukāšanos uz skrejriteņiem. Ļoti cerams, ka arī Latvijā tie kļūs arvien populārāki un arvien vairāk cilvēku sapratīs, ka skrejriteņi ir lielisks sabiedrotais ikviena vecuma cilvēkam!