Plašs planšetdatoru klāsts internetā

November 17, 2013

planšetdatori veikalā 220.lvInternets patiešām ir viena no labākajām vietām, kur meklēt, ja jums nepieciešams planšetdators. Tur planšetdatori ir pieejami patiešām plašā klāstā. Piemēram, interneta veikalā 220.lv jūs varat izvēlēties no gandrīz 100 dažādiem planšetdatoru modeļiem. Reti kur vēl ir pieejams tik plašs piedāvājums. Tāpat interneta veikalā preces ir pieejamas par saprātīgām cenām un bieži tiek piedāvātas dažādas akcijas un atlaides.

Interneta veikalā ir pieejami gandrīz 100 dažādu modeļu planšetdatori. Tas ir viens no plašākajiem piedāvājumiem Latvijā. Parastajos veikalos bieži ir pieejami tikai pāris planšetdatoru modeļu, ļoti nedaudzās vietās to skaits pārsniedz 10. Pateicoties patiešām plašajam piedāvājumam, ikviens atradīs sev piemērotu risinājumu. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu vēlmes un iespējas, 220.lv jūs atradīsiet to, ko meklējat.

Planšetdatori savā starpā atšķiras ar dažādiem rādītājiem, piemēram:

  • Izmēriem, svaru un izskatu;
  • Tehniskajiem rādītājiem un iespējām;
  • Cenu.

220.lv ir iespējams izvēlēties starp dažādu izmēru planšetdatoriem – to izmērs var būt no apmēram 18 centimetriem (septiņas collas) līdz apmēram 26 centimetriem (10 vai 10.1 colla). Mazākie planšetdatori ir lieliski piemēroti, ja jums datoru bieži ir jāpārnēsā, bet lielākie noderēs lietošanai mājās vai darbā. Parasti mazākie planšetdatori ir vieglāki. Personām, kam nozīmīgs ir planšetdatora izskats, ir iespējams iegādāties gan dažādu krāsu planšetdatorus, kā arī tiem piemērotus glītus apvalkus, somas un citus aksesuārus.

Tāpat planšetdatori, ko piedāvā 220.lv, atšķiras arī ar dažādiem tehniskajiem rādītājiem, kam ir būtiski pievērst uzmanību, veicot datora iegādi. Maksimālā iebūvētā atmiņa 220.lv pieejamajiem planšetdatoriem ir līdz pat 64 gigabaitiem. Pirms planšetdatora iegādes izvērtējiet arī to, cik liela ir jums nepieciešamā ekrāna izšķirtspēja, kā arī operatīvā atmiņa. Katram no šiem rādītājiem var būt būtiska nozīme.

Arī cenas ziņā planšetdatori interneta veikalā 220.lv būtiski atšķiras. Lētākie no tiem maksā vien dažus desmitus latu, bet dārgāko cena var pārsniegt 600 latus. Jāpiebilst, ka 220.lv bieži piedāvā dažādas akcijas un atlaides īpaši izdevīgiem pirkumiem.