Salīdzināta Gross autoskola – ko izvēlēties?

March 28, 2016

salīdzināta Gross autoskolaViss sākas ar vēlmi.

Braukt pie sava auto stūres… Izjust brīvības garšu.. Saprast, ko nozīmē zīmes ceļa malā un kāpēc autovadītāji pīpina.. Beidzot biju saņēmusies nokārtot B kategoriju un iemācīties labi braukt. Un tiešām – vēlējos braukt  ļoti pārliecinoši, droši.  Braukt ar savu auto vēlējos jau no 18 gadu vecuma, bet toreiz, pirms 10 gadiem, par spīti klasesbiedra runām par Gross autoskolu, nesaņēmos.

Ar ko sākt?

Patiesībā, tieši mācību iestādes izvēle ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai veiksmīgi izietu (vai varbūt izciestu?) apmācību procesu. Sapratu, ka ievadot google meklētājā atslēgas vārdu “autoskolas” tālu netikšu, jo piedāvājums ir tik plašs un brīžiem nesaprotams.

Galvenie kritēriji skolas izvēlē.

Sērfojot un vēlreiz sērfot internetā, Presto mājaslapā atradu ideālu rīku, lai atrastu savu ideālo autoskolu. Jau gatavs salīdzināšanas rīks un manis pašas Excel veidotās sarežģītās salīdzināšanas tabulas varēju izdzēst. Tā kā no vairākiem draugiem labas atsauksmes biju saņēmusi par Gross autoskolu, izlēmu, ka jāizmanto tabula, kurā salīdzināta Gross autoskola.
Salīdzinot ar Presto, Gross autoskola ir senāka – tā dibināta 1994. gadā, kamēr Presto 2011. gadā. Tai ir plašs fileāļu pārklājums gan Rīgā (kur vien ir 9), gan ārpus tās. Tas, kas radīja aizdomas, ir salīdzinoši nelielais pasniedzēju skaits uz 13 fileālēm- 16 pasniedzēji, kamēr Presto ir 11 pasniedzēji 2 fileālēs. Man ļoti svarīgs kritērijs bija individuāla pieeja, tāpēc šis jautājums man šķita ļoti nozīmīgs.
Presto piedāvā 25 instruktoru pakalpojumus, kamēr Gross autoskolā 46. Tātad abās skolās ir plašas izvēles iespējas, tomēr ņemot vērā potenciālo reflektantu skaitu, Presto instruktoru skaits, rēķinot uz apmācāmo grupu, ir krietni lielāks, kas atkal nozīmē individuālāku pieeju un mazāku gaidīšanas laiku.

Izmaksas un eksāmeni.

Mācību maksa par teoriju ir samērā līdzīga, tāpat kā maksa par vienu braukšanas reizi. Tas, kas ļoti uzrunāja Presto lapā, ir izmaksu kalkulators, līdz ar to ļoti ērti var sarēķināt uz saprast kopējās izmaksas, kas man nepieciešamas, lai sāktu braukt patstāvīgi.
Trenēties eksāmenam var online – mājaslapā. Ērtāks rīks ir Presto lapā, jo tas ir pielāgots arī mobilajā vidē, līdz ar to ērti izmantojams sabedriskajā transportā, gaidot rindās pie kasēm vai ejot pastaigā.
Presto ir ļoti aktīva sociālajos tīklos un mājaslapā lasāmas daudz pozitīvas atsauksmes. Ļoti patika tas, ka pieejams vadības tālrunis atsauksmēm. Tā patiešām gadās reti.
Savu izvēli izdarīju. Kā ir ar Tevi?