Siltuma garants – centrālapkures katli

October 19, 2016

centralapkures-katli

Rudens pamazām sāk iekrāsot Latviju un tas ir tieši tas laiks, lai uzģērbtu siltāku džemperi, biezākus zābakus, ietītos šallē. Bēdīgākais šajā laikā ir tas, ka siltāk jāģērbjas ne tikai, lai darbā pirksti nepaliktu stīvi vai ārā, lai vējš neaizpūš, bet arī, lai mājās būtu silti un mājīgi.

Māju īpašniekiem gan ir labi, jo vienmēr jau var iekurt krāsni vai pavardu un sildīties ar siltu tējas tasi.  Tomēr, manā gadījumā, viss nav tik rožaini, jo centrālapkures katls ir pavisam novecojis un labu siltumu dot atsakās.

 Ja tā padomā, tad tas ir viens resursu tēriņš, tērēt kurināmo katlam, kurš ir jau vecs, bet siltumu īsti neigūst. Centrālapkures katli mūsdienās ir ļoti plašā izvēlē, tāpēc pastāv jautājums, kādu tad izvēlēties? Šādā gadījumā bez speciālista neiztikt, jo siltums mūsdienās ir dārgs prieks un gribās jau izvēlēties labāko un piemērotāko centrālapkures katlu. Tāpēc šajā situācijā  māju, ofisu un ražošanas telpu īpašniekiem ir paveicies, ka uzņēmums Commodus piedāvā konsultācijas, var gan telefoniski sazināties, gan uzrakstīt savus jautājumus, gan inženieri uz mājām izsaukt, lai tad nosaka, kas būs tas labākais. Turklāt ir iespēja izvēlēties starp malkas apkures, granulu apkures un kombinētiem apkures katliem. Jauno māju un ofisu būvētāji vai iekārtotāji var izmantot tādu pakalpojumu, kā konsultācijas apkures sistēmas plānošanā un izbūvē.

 Aukstajos gada mēnešos vai bieži nākas aizdomāties par to vai ir iekārtota pareiza apkures sistēma, vai centrālapkures katls ir pienācīgā darba kārtībā?  Manā atmiņā atsaucas nepatika par veco centrālapkures katlu; gribētos jaunu; siltuma ir par maz; kurināmā tiek izlietots daudz, un tā gadu no gada, bet reāli, progresa nekāda. Varbūt tieši pašlaik ir tas laiks, kad vajag to izdarīt! Winter is coming, slavenais teiciens, tāpēc vajag nodrošināt sevi un savu ģimeni ar siltumu. Nav ko vairs lieki sēdēt un gaidīt, noteikti ir jānomaina vecais centrālapkures katls! Saņemas arī jaunceltņu īpašnieki un māju iekārtotāji, jo ar speciālista palīdzību iekārtota apkure novērš ļoti daudz pūļu un problēmu nākotnē.

 Jautrākās, sirsnīgākās un trakākās ballītes, gaiši un burvīgi Ziemassvētki un Jaunais gads, romantiska Valentīndiena nav iespējama bez siltas mājas, kura piedot mājīgumu un mieru. Labākie centrālapkures katli atrodami uzņēmuma birojos Rīgā Jelgavas ielā 42 un Saldū Apvedceļā 15. Plašāku informāciju var iegūt rakstot uz e-pastu info@commodus.lv vai zvanot pa tālruni 27088108, kā arī mājaslapā http://www.commodus.lv.