Soči rīko 2014. gada Olimpiskās spēles

November 15, 2013

soci_2014Tevi saista globālie notikumi ? Viens no populārākajiem ziņu portāliem Latvijā piedāvā kvalitatīvas un operatīvas ziņas par globālajiem un lokālajiem notikumiem.

Ziņu portālā aktuālās ziņas dažādās nozarēs, kā piemēram, jaunākajās tehnoloģijās, sportā, kultūrā, kā arī sadzīvē un vēl neskaitāmām tēmām, kas katram lapas apmeklētājam ir būtiskas.

JAUNĀKIE SPORTA PASĀKUMI

Jaunākā informācija par novitātēm un būtiskajiem notikumiem un faktiem sportā Latvijā un visā pasaulē: futbols, hokejs, autosports, basketbols kā arī citi sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Tuvojoties Soču un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, atrodi ar sacensībām sporta ziņu sadaļā. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās starptautiskās sporta sacensības, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši sacenšas par medaļām un rekordiem. Sporta sadaļā uzzini, vai kāds no dalībniekiem sacensību laikā ir īstenojis jaunu individuālo vai globālo rekordu, un vai nav pārspēts reprezentētās valsts rekords.

Esi aktīvs Latvijas Olimpisko spēļu dalībnieku fans un seko līdzi novitātēm, lasot pēdējās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm internetā.

SVAIGĀKĀS AUTO ZIŅAS

Interneta ziņu portālā ievietotas aizraujošas ziņas auto cienītājiem un auto mīļiem, kā arī vērtīga informācija visiem autobraucējiem. Šajā sadaļā atrodi aktuālo informāciju par notikušajām auto izstādēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par dažādām untumiem auto jomā mūsu valstī un visā pasaulē, kas ne tikai informēs par gadījumu, bet arī izklaidēs.

LAIKA ZIŅU PROGNOZES 24/7

Lai būtu informēts par prognozētajiem laikapstākļiem, apskati laika ziņu prognozi tuvākajām dienām.

Laika ziņu sadaļā varēsi atrast šodienas laika prognozi galvaspilsētā un citās Latvijas novadu lielākajās pilsētās. Laika ziņās allaž atradīsi detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev būs noderīgi, izplānojot savas nedēļas nogali bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi orientēties, izplānojot nedēļas nogali pie dabas un paredzot, vai plānotā diena būs bez nokrišņiem vai lielākoties apmākusies.