Stilīgi restorāni Rīgā

March 17, 2016

restorani rigaJebkurā pakalpojumu sfērā ir daudzveidība un pielāgošanās dažādām klientu kategorijām, lai varētu piedāvāt tieši to, ko potenciālie klienti meklē. Kāds uzņēmējs izvēlas piedāvāt plašai publikai piemērotus pakalpojumus, bet kāds izvēlas šaurāku nišu un orientējas uz kādu konkrētu auditoriju.

Tas attiecas arī uz restorānu nozari. Rīgā vien restorānu piedāvājums ir tik plašs, ka to grūti patvert. Bet interneta vietnē GetTable.lv, kurā apkopota aktuālā informācija par to, kādi restorāni Rīgā pieejami, varat uzzināt, kuras vietas ir piemērotas tieši jums.

Mūsu draugu kompānijā ir jauni, atraktīvi un pašpietiekami cilvēki, kuriem patīk viss neparastais un stilīgai. Pēc šāda principa apmeklējam arī sabiedriskās vietas. Smalki restorāni, uz kuriem jādodas vakartērpos, noteikti nav mūsu gaumē, tāpēc meklējam vietas, kurās ir kvalitatīva virtuve, bet atmosfēra ir brīva un pat nedaudz alternatīva.

Mums ir vairāki iecienīti stilīgie restorāni Rīgā, kuri pilnībā atbilst mūsu dzīves filozofijai un garantē patīkamu atpūtu brīvā atmosfērā. Tālāk nedaudz par diviem mūsu kompānijas iecienītākajiem restorāniem.

KOYA restorāns

KOYA restorāns ir lieliska vieta Andrejsalā. Restorāns ir izveidots kādā industriālā ostas ēkā. Vietai ir īpašs šarms un atturīgi stilīga noskaņa. Interjerā eleganti savienotskoya restorans industriālais, modernais, stilīgai – metāls, ķieģeli, tumšas un lakoniskas krāsas un formas.

Bet goda vietā šajā restorānā ir lieliskais bārs, ko ar draugiem esam iecienījuši piektdienas vai sestdienas vakaros. Šeit gatavo lieliskus kokteiļus, ko var baudīt uz terases un vērot lielisko pilsētas ainavu. Arī virtuve ir ļoti laba, esam izmēģinājuši daudzus ēdienu, tie visi ir bijuši lieliski pagatavoti un oriģināli.

KOYA restorāns mums patīk brīvās atmosfēras un šeit sastopamās publikas dēļ. Šeit vienmēr var justies brīvi, atpūsties, paēst, iedzert un pakavēties jautrās sarunās ar labiem draugiem.

Restorāns „Garāža”

Rīgas centrā mūsu favorīts ir restorāns un bārs „Garāža”, kas izveidots oriģinālā stilā. Interjerā dominē elementi no automašīnām, vilcieniem un motocikliem, ir arī garāžai raksturīgi elementi gan dizainā, gan aksesuāros.

Šeit vienmēr var dabūt kausu lieliska alus, dažādas gardas uzkodas un arī sātīgu maltīti. „Garāžā” atradīsiet labākos burgerus, tostus, sendvičus, bet, ja ir noskaņojums kārtīgākaisrestorans Garaža maltītei, tad varēsiet dabūt arī izcili pagatvotu zivi, kārtīgu steiku un citus iecienītus pamatēdienus.

Bet, ja esat lielāka kompānija, kas malko bāra piedāvājumu, tad noderēs kāda no uzkodu platēm. Tā kā ir liela izvēle katrai gaumei un noskaņojumam.

Restorānu „Garāža” parasti izvēlamies, ja plānojam satikties darba dienu vakaros. Atmosfēra šeit ir tiešām demokrātiska, sarunas raisās, nav jācenšas ievērot klusumu un kādu etiķeti. Ikviena kompānija jūtas brīvi. Var redzēt, ka šeit atdzīvojas pat ieturētie biroju darbinieki, kuriem ikdienā ļoti jāpiedomā par to, kā runā un uzvedas. Restorānā bieži vien ir baudāma laba dzīvā mūzika vai DJ muzikālais fons.

Domāju, ka Rīgas centrā labāku vietu priekš atraktīviem cilvēkiem ir grūti atrast. Un to zinām ne tikai mēs, jo šeit vienmēr ir apmeklētāju pilns.Tāpēc ir prātīgi jau laikus rezervēt galdiņu.