Transports uz laiku pieņemtiem darbiniekiem

August 17, 2015

Katra situācija, ar ko ikdienā sastopamies ir unikāla. Tieši tāpēc standarta risinājumi ne vienmēr ir izdevīgākais variants Lai uzņēmums neciestu zaudējumus, ir svarīgi domāt elastīgi un pieņemt gudrus lēmumus – rīkoties tā, lai ar minimālu ieguldījumu nestu maksimālu rezultātu. Šīs dzīves patiesības es vienmēr esmu centies ņemt vērā, organizējot savas kompānijas darbu. Arī nesen, kad man uz laiku vajadzēja pieņemt darbā papildu darbiniekus, biju nopietnas izvēles priekšā – kā nodrošināt visu darbam nepieciešamo, vienlaikus optimizējot izmantotos resursus.

Manu uzņēmumu veido uzticams un saliedēts kolektīvs. Esmu nokomplektējis komandu, uz kuru vienmēr iespējams paļauties –  cilvēkus, kuri vienmēr paveic ne tikai to, kas viņiem uzticēts, bet vēl nedaudz vairāk. Esmu drošs, ka darbi tiks paveikti kvalitatīvi, un klienti būs apmierināti. Tomēr diennaktī ir tikai 24 stundas, tāpēc, kompānijai augot un attīstoties, reizēm rodas nepieciešamība pēc papildu darbaspēka.

Darba grafiku esam sastādījuši uz ilgu laika periodu, taču nesen mums piedāvāja ņemt dalību īpaši izdevīga projekta veidošanā. Zināju, ka šis ir vērtīgs piedāvājums, tāpēc atteikt nevēlējos. Apsverot visas iespējas, nolēmu periodā uz pusgadu nolīgt trīs darbiniekus, kas uzņemtos daļu mazāk svarīgo pienākumu, tādējādi atslogojot ilggadējos kolēģus un ļaujot mums uzņemties papildu projektu.

Biju pārliecināts, ka izdevumi atmaksāsies, tomēr bija skaidrs, ka neparedzētie tēriņi jāplāno rūpīgi. Uz laiku pieņemtajiem darbiniekiem bija nepieciešams izmaksāt algas, nodrošināt darbavietu, kā arī apgādāt viņus ar transportu, kas būs nepieciešams darba pienākumu veikšanai. Tā kā iegādāties jaunas automašīnas vai izmantot finanšu līzingu ilgtermiņā nebūtu izdevīgi, proti, pēc tam šie auto varētu izrādīties nevajadzīgi, nolēmu izmantot ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus – auto līzingu uzņēmumiem.

Sixt auto noma korporatīvajiem klientiem

Kopā ar līdzīpašnieku aplūkojot ilgtermiņa auto nomas iespējas, apstājāmies pie Sixt nomas. Atšķirībā no citiem izpētītajiem variantiem, izīrējot auto no Sixt, uzņēmumam tiek nodrošināts pilns serviss. Tajā ietilpst ne tikai apdrošināšana un nodokļu nomaksa, bet arī visi pakalpojumi, ar ko ikviens auto īpašnieks sastopas ikdienā – transportlīdzekļu remonts, riepu serviss, regulāra apkope un citi standarta pakalpojumi. Sixt veic visus nepieciešamos dokumentēšanas un administrēšanas darbus, nodrošina visus vajadzīgos maksājumus un nogādā automašīnas vajadzīgajā vietā, tikmēr atstājot darbinieku lietošanā līdzvērtīgu auto. Atkarībā no paredzētā nobraukuma un vajadzībām, tiek izstrādāta individuāla, katram uzņēmumam vispiemērotākā pakalpojumu pakete, kas ļauj pārliecināties, ka pieņemtais risinājums patiešām ir izdevīgs un palīdz ieekonomēt līdzekļus.

Sixt ilgtermiņa auto noma tāpat piedāvā vēl virkni pakalpojumu, kas man šobrīd nebija aktuāli, tomēr ir gana izdevīgi citos gadījumos – GPS monitoringu, kas ļauj sekot īrētā auto maršrutam, starptautisku partneru tīklu visā pasaulē, degvielas kartes, stāvvietu administrēšanu, dažādas konsultācijas un citus. Neskatoties uz to, ka pagaidām man pēc pilnas autoparka vadības nav nepieciešamības, neizslēdzu iespēju, ka paplašinoties šāda vajadzība var rasties. Arī tādā gadījumā Sixt būtu piemērots risinājums.

Nolēmām, ka tieši Sixt pakalpojumus izmantosim turpmāko pusgadu. Turklāt tādējādi man kā uzņēmuma īpašniekam nevajadzēs lieki tērēt laiku, rūpējoties par papildu transportlīdzekļiem, un varēšu veltīt savu laiku un pūles jaunajam projektam.