Aizdevumi internetā

May 9, 2014

aizdevums internetaAizdevumi internetā ir iespēja veikt kādus neplānotu pirkumus vai pakalpojumus, kas nav bijuši ierēķināti ģimenes mēneša budžetā. Dažādas nebanku kredītiestādes piedāvā aizdevumus, kas saņemami ar interneta starpniecību. Šie aizdevumi ir saņemami bez liekām formalitātēm un papīru kalniem, kas ir vieni no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki nevēlas iesaistīties kredītu darījumos ar bankām. Nereti banku piedāvātie nosacījumi nešķiet izdevīgi, tādēļ tiek meklētas citas iespējas, kā saņemt aizdevumu bez liekām raizēm un darbībām. Aizdevumi internetā tiek piešķirti uz laiku no mēneša līdz pat vairākiem gadiem, atkarībā no kredīta veida. Termiņu, uz cik ilgu laiku ņemts aizdevums, parasti izvēlas klients, jo šādā veidā ir vieglāk plānot savus izdevumus tā, lai nerastos vēl lielākas finansiālas problēmas.

Iespējas.

Aizdevumi internetā ne tikai ir vieglāk pieejami, bet arī ērtāk atmaksājami, jo ikmēneša maksājuma grafiks ir pieejams jau pirms aizdevuma pieteikuma nosūtīšanas. Šādā veidā ir iespēja izvairīties no nepatīkamām situācijām, ja rastos problēmas ar ikmēneša maksājuma veikšanu, taču klients nebūtu informēts par to, cik liels maksājums ir jāveic. Ja rodas problēmas ar aizdevuma ikmēneša maksājuma veikšanu, tad visbiežāk tiek piedāvāta iespēja šo termiņu atlikt par vienu mēnesi. Taču, ja Jums ir radušās problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad nekavējoties nepieciešams sazināties ar aizdevēju, jo klusēšana par savām problēmām var izmaksāt daudz dārgāk, kā plānots sākotnēji.

Kā saņemt?

Aizdevumi internetā tiek piedāvāts aizdevēju interneta vietnēs, kur ir sniegta visa informācija, kas saistīta ar aizdevuma saņemšanu un arī atmaksu, vai pagarināšanu. Lai saņemtu aizdevumu bankā, būtu nepieciešams uzrādīt virkni dažādu dokumentu, kas apliecina ienākumu līmeni un tas kas pagarinātu un apgrūtinātu aizdevuma saņemšanas procesu. Pēc nosūtīta pieteikuma internetā, klientam atliek sagaidīt komisijas lēmumu, kas parasti tiek paziņots 15 minūšu, maksimāli pusstundas laikā. Pozitīva komisijas lēmuma rezultātā, pēc pavisam īsa brīža aizdevuma summa ir ieskaitīta klienta bankas kontā un uz e-pastu nosūtīts atmaksas grafiks, kas ietver ikmēneša maksājumu kredīta dzēšanai, un  procentu maksājuma apmēru.

Ienāc zion.lv un izvēlies izdevīgāko!