ASUS dators kā dizaina elements

November 24, 2013

asus dizains asusshop.lvJau no seniem laikiem ir paticis apvienot patīkamo ar lietderīgo. Šo faktu arī mūsdienās ņem vērā lielāka daļa ražotāju, kas mūsu sadzīvei piedāvā visu sākot ar ikdienā izmantojamām lietām un beidzot ar dizaina elementiem. Tieši dizains ir tas, pēc kā vispirms tiek vērtēts piedāvājums, jo izskats ir pirmais ko mēs redzam. Ja mums lieta patiks pēc izskata, tad ir vairāk kā skaidrs, ka mūs tālāk interesē arī dažādas tehniskās specifikācijas un viss pārējais no tā izrietošais. Nu jau kā ikdienā izmantojama lieta, arī dators ir tas, par kuru vispirms tiek izteikts vizuāls vērtējums.

ASUS dizains.

Vai zināji faktu, ka katrs ASUS dators dizaina ziņā tiek veidots piedaloties 100 dizaineriem no visas pasaules? Sadalīti 9 grupas, dizaineri lemj par dizainu atsevišķām datora daļām – gan materiāliem, gan mehāniskajam dizainam, gan industriālajam dizainam un tamlīdzīgi. Iespējams tieši šī pieeja ir palīdzējusi ASUS kompānijai nostabilizēties top 5 ietekmīgāko datorražotāju sarakstā. Veidojot dizainu katrai ierīcei, dizaineri patur prātā galveno faktu pēc kā vadīties – patērētāja viedokli. Šis viedoklis ir svarīgākais rādītājs pēc kā vadīties, jo visiem ir zināms zelta likums – klientam vienmēr ir taisnība.

Tirgus izpēte.

Šis mārketinga rīks ir nepieciešams ne tikai, lai uzzinātu patērētāja domas un vajadzības, bet arī lai konkretizētu to, ko patērētājs domā. ASUS dizaineru komanda savu darbu sāk ar to, lai saprastu ko klients vēlas, kā viņš izmanto datoru un kā viņš jūt savu ierīci. Skan muļķīgi, taču atzīsim – ir ārkārtīgi grūti strādāt ar to, kas tev nepatīk. Un tieši tādēļ, lai tavs ASUS dators Tev patiktu, ir nepieciešams izpētīt, ko no tā vēlas tā īpašnieks. Kad tas ir noticis, var sākties lielais darbs pie dizaina veidošanas, un šī procesa svarīgākais posms ir radīt ierīci, kas ir dizainiski perfekta un funkcionāla vienlaicīgi.

Ceram, ka Tavs ASUS dators Tev patīk un esi atvērts jaunām idejām un iespējām, lai novērtētu ko šī kompānija spēj radīt tehnoloģiju tirgū.

Ienāc Asus datoru veikalā un izvēlies savu Asus datoru!