Auto pret ķīlu.

January 11, 2014

auto pret kilu mogo.lvAutomašīna kā ķīla dažādiem aizdevumiem ir visizplatītākais ķīlas veids, ja nepieciešamā naudas summa ir nedaudz lielāka virs dažiem simtiem eiro. Auto pret ķīlu pieņem ne tikai bankas, bet arī ātrie aizdevēji. Viens no populārākajiem aizdevējiem, kas piedāvā pieņemt auto kā ķīlu ir Mogo, turklāt ar ieķīlāto auto tās īpašnieks var turpināt braukt visu aizdevuma līguma laiku. Protams, ka pastāv daži nosacījumi, kuriem jāatbilst, lai saņemtu aizdevumu pie Mogo.lv, taču tie nav drastiski un tiem atbilst lielākā daļa automašīnas lietotāju.

Kas var ieķīlāt savu auto?

Protams, ka aizdevumi vairāk netiek doti katram, kas to vēlas, jo aizdevēji ir sapratuši savu agrāko kļūdu, kad nauda tika dalīta uz visām pusēm, bet atdot to varēja tikai nedaudz vairāk kā puse no visiem klientiem. Savu auto var ieķīlāt visi, kuriem ir derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām. Tā pat automašīnai, kura kalpos kā ķīla, jāatbilst dažiem nosacījumiem – tā nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem, tai ir jābūt ar derīgu tehnisko apskati vēl vismaz mēnesi un tai ir jābūt derīgai OCTA apdrošināšanas polisei. KASKO apdrošināšana ir nepieciešama, ja vēlies aizņemties summu virs 5000 eiro. Mašīnai ir jābūt reģistrētai uz kredīta ņēmēja vārda.

Vai šāda veida aizņemšanās ir droša?

Laiks, kad darījumi internetā netika uzskatīti par drošiem, ir pagājis, jo laikam ejot un tehnikai attīstoties, ir jāpielāgo vai jāievieš jauni likumi un noteikumi, lai tiktu pasargāts ikviens, pat tad, ja darījums notiek virtuālajā vidē. Darījuma drošumu regulē ne tikai Latvijas Republikas normatīvie akti, bet arī Ministru kabineta noteikumi un Civillikums. Interneta vietnē www.mogo.lv ir iespējams iepazīties arī ar distances līgumu, kas stājas spēkā aizdevuma piešķiršanas brīdī.

Aizdevuma atmaksa.

Ja ir radusies situācija, kad aizdevuma summa var tikt atmaksāta ātrāk, tad tas nerada nekādas problēmas, jo aizdevuma pirmstermiņa atmaksa ir pieejama bez soda procentiem. Savukārt, ja radušās grūtības veikt ikmēneša maksājumu, tad sazinies ar Mogo pārstāvjiem un kopīgi noteikti tiks rasts zelta vidusceļš veiksmīgai aizdevuma atmaksai.