Automašīnas iznomāšana.

July 4, 2014

auto izīrēšanaSpēkratu noīrēšana ir izdevīgs risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu auto, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Iebraucot kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkaimēs vienmēr būs norāde uz tuvākajām automašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Ja plānojat maršrutu tiešsaistē, tad iesakām internetā aizpildīt arī maāšinas nomas pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas uz vietas, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek atrunāti autoparkā uz vietas. Klātienē tiek parakstīts arī nomas kontrakts un klients var sākt savu ceļojumu. Visi tie, kuri ir ceļojuši izmantojot auto nomu, noteikti var apstiprināt šāda pārvietošanās veida lietderību.. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apsekojiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu auto nomātāju piedāvājumus.. spēkratu nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus piedāvājumus.. Ierodoties autoparkā pēc nomas automašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma punkti.. Arī nomas līgums tiek parakstīts uz vietas.. Pēc visu formalitāšu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta auto īre?

Mašīnu īri izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba komandējumu.. Ierodoties svešā valstī, ērti un droši vēlas pārvietoties ikviens, tādēļ iesakām izmantot auto īres pakalpojumus. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad auto noma būs lielisks risinājums. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja izīrēt mikroautobusus un minivenus. Visas automašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Kādas ir izmaksas?

Katrs mašīnu iznomātājs piedāvā savas cenas, taču pārsvarā cenas par vienu īres dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par dažiem eiro.. Ilgtermiņa automašīnu nomai vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu auto sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši bērniem, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa automašīnas pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši vienādi. Ilgtermiņa auto noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. GPS, bērnu sēdeklīši, jumta bagāžnieki ir tikai daži no papildinājumiem, kas atrodami auto iznomātāja piedāvājumā..