Dzimšanas dienas kūkas pēc pasūtījuma

November 2, 2013

feliksa-kondetoreja.com kūkas pēc pasūtijumaTeju ikvienā ģimenē ir tradīcija svinēt dzimšana dienas, it īpaši bērniem. Bērnu dzimšanas dienas vienmēr ir ļoti īpašs notikums, bet to vienmēr var padarīt vēl labāku, tāpēc vienmēr ir vērts meklēt jaunus veidus kā svinēt šos svētkus. Piem., daudzās ģimenēs ir tradīcija, ka mamma pati uzcepj kūku un bērns piepalīdz, bet gadiem ejot gribas kaut ko savādāku un šādos gadījumos var izmēģināt kūkas pēc pasūtījuma.

Iespējams, ka sākumā tas šķitīs diezgan dīvaini pasūtīt kūku no kāda, bet mūsdienās daudzi izmanto tieši šo iespēju, jo tas ir ērti, pastāv liela izvēles iespēja un bieži vien var arī ietaupīt naudu.

Ērtības

Kūku cepšana var prasīt diezgan lielu laiku, it īpaši, ja vēlaties kādu speciālu dizainu. Ja Jūsu bērns vēlas vienkāršu kūku, tad to var mēģināt uzcept pats. Tomēr, ja ir paredzētas lielas svinības un gribas kaut ko īpašāku, Jūs varat pasūtīt kūkas no konditorijas ar jebkādu noformējumu un oriģinālā kūka būs uz svinību galda bez jebkādas piepūles no Jūsu puses.

Patiesībā kūkas pēc sūtījuma pieejamas arī internetā, piem., pie feliksa-konditoreja.com, kas nozīmē, ka varat pasūtīt oriģinālu un profesionāli veidotu kūku vai citus mīklas izstrādājumus turpat online jau dažās minūtēs, bet atlikušo laiku varat veltīt svinību sagatavošanās procesam.

Iespējas

Pat ja vecāki ir profesionāļi ēdienu gatavošanā un kūku cepšanā, uzmeistarot unikālu torti ir diezgan grūti un tas prasa savu laiku un pacietību. Savukārt pasūtot kūkas internetā vai vietējā konditorijā Jūs varat izvēlēties no jau esošajiem piedāvājumiem vai pasūtīt speciālu kūku, piem., dēlam varat pasūtīt kūku mašīnas formā ar viņa vārdu.

Zemākas cenas

Dažas kūkas, kas pasūtītas no konditorijas no speciāliem katalogiem vai pēc individuālā pasūtījuma var būt pat ļoti dārgas. Tomēr pastāv arī virkne dažādu iespēju iegūt jautra dizaina un garšīgas kūkas par daudz pieņemamākām cenām. Jebkurā gadījumā, vienkāršas kūkas pasūtīšana var izmaksāt lētāk nekā mēģināt gatavot savu meistardarbu, kam būs nepieciešama virkne dažādu sastāvdaļu, kas viss kopā ņemot var izmaksāt dārgāk nekā kūkas pēc pasūtījuma.