Gaidot Ziemassvētkus izvēlies dāvanas – 220.lv

December 17, 2013

220.lv ziemassvētku dāvanasDaudzkrāsainas spuldzīšu virtenes, tērpi karnevālam, no papīra izgrieztās sniegpārslas – daži no darbiem, kas jāpaveic līdz Ziemassvētkiem. Īpaši nozīmīgi paveicamos uzdevumus īstenot līdz gada nogales svētkiem ir tad, ja ģimenē ir mazi bērni. Jo bērni visvairāk gaida Ziemassvētkus un kārotās dāvanas.

Ziemassvētku brīnumi mazajiem

Plānojot dāvanas izraudzīšanos maziem bērniem, katru reizi noderīgas ir attīstošās spēles un rotaļlietas. Piemēram, dažādas puzles, rakstīšanas piederumu komplekti, magnētiskā tāfele un citas mantas, kas būs brīnišķīgs līdzeklis bērna izaugsmei. Pieaugušajiem, atsaucot atmiņā bērnību, atmiņā tiek atsaukti patīkamie braucieni ar ragavām no ierīkotām pagalmu trasēm un kalniņa. Ragavas ir laba ideja dāvanai mazākajiem svētku svinētājiem. Pašlaik plašā sortimentā ir atšķirīgu dizaina, materiāla un izmēra ragavas dažāda vecuma bērniem:

  • aukstumizturīgas plastmasas ragavas ar metāla sliedi;
  • ragavas ar saliekamu rokturi;
  • sportiskas ragavas ar stūri;
  •  klasiskās koka ragavas ar atzveltni;

 u.c..

Tā vien šķiet, ka maziem bērniem ir visvienkāršāk nopirkt piemērotu dāvanu. Viņi jau iepriekš izveido sarakstu ar dāvanām Ziemassvētku vecītim ar neviltotām cerībām, ka kādu no tām varbūt saņems. Dāvanu saraksta pirmajās vietās parasti ir populāras spēļmantas, spēļu komplekti, bērnības hobiju lietas u.c. Ja ar vēlamo dāvanu sarakstu dalīsieties ar tiem, ar ko domājat sagaidīt Ziemassvētkus,, sniegsiet izdevību radīt neviltotu brīnumu bērna emocijās. Vienmēr aktuāli zēnu sarakstos ir konstruktori, dzīvnieku figūras, automašīnu komplekti ar garāžām, savukārt meitenēm lelles un leļļu mazuļi, magnētiskā tāfele radošiem zīmējumiem, mazās saimnieces iepriecinās spēļu trauku servīzes tējas un kafijas pasēdēšanai u.c. rotaļlietas. Ja ģimenē ir vairāki bērni, tad droši var dāvināt spēļu veikalu, kas bērnus spēs aizraut!

Jautras un interesantas dāvanas Ziemassvētkos skolas vecuma bērniem

Ja ģimenes atvasītēm radīto dāvanu saraksta augšgalā ir dažādas rotaļlietas, tad pamatskolas vecuma bērniem svarīgas ir mobilās ierīces. Labs Ziemassvētku brīnums skolēnam būs viedtelefons vai planšetdators, kurā var spēlēt iecienītākās spēles. Mākslai un zinātniskiem eksperimentiemi var sagādāt dāvanā Gudro plastilīnu – maina krāsu, tumsā spīd, atsperīgs, trausls u.c. Arīdzan meitenēm ļoti patiks komplekti pašdarinātu rotu veidošanai, kurā ir dažādas pērlītes dažādās krāsās un citas rotu darināšanas sastāvdaļas rokassprādžu pīšanā. Negaidīta dāvana Ziemassvētkos jaunietim, kurš visos svētkos ir fotogrāfa lomā, ir personīgais fotoaparāts. Dažādas attīstošās spēles (Mondo, Alias u.c.) ir ne tikai uzjautrinoša izklaide, bet arī labs brīvā laika pavadīšanas veids visai ģimenei. Meklējot dāvanu jaunietim, vieglāk būs orientēties pēc viņa interesēm:

  • dāvana Ziemassvētkos atpūtai;
  • ierīces un iekārtas lietošanai ikdienā.

Lieliskas idejas dāvanām Ziemassvētkos var meklēt interneta veikala izceltajā pirktāko dāvanu katalogā.