Jaunas sadzīves tehnikas meklējumos

February 11, 2016

Ikvienai lietai pienāk brīdis, kad tā ir novecojusi gan morāli, gan fiziski. Varbūt, ka tā pat vēl pilda savas funkcijas, bet mums ir nepārvarama vēlme no tās atbrīvoties un iegādāties tās vietā jaunu. Pirms dažiem mēnešiem pie šāda lēmuma nonācu savas virtuves sakarā. Sapratu, ka gribu to pārveidot un atjaunot.

Tā bija tieši tāda pati, kādu to iekārtoju pirms desmit gadiem, kad iegādājāmies dzīvokli. Nejutos tajā vairs labi, gribēju pārmaiņas un modernākus risinājumus. Tāpēc vienojos ar vīru, ka savu atvaļinājuma naudu un daļu no iekrājumiem izmantošu, lai pilnībā pārveidotu virtuvi. Tā ir mana valstība, jo esmu kaislīga ēst gatavotāja. Gribu šeit justies labi un komfortabli. Es jau biju izdomājusi, kā vēlos izmanīt telpas dizainu, pārkrāsot sienas un izmainīt flīžu dekoratīvās joslas un citus sīkumus.mazā-sadzīves-tehnika

Lielākais darbs bija gaidāms saistībā ar tehnikas nomaiņu. Vēlējos ierīkot iebūvējamo sadzīves tehniku. Šobrīd lietoju gāzes plīti, kas jau bija novecojusi, ledusskapis bija novietots neērtā vietā. Jau sen gribēju to pārvietot, bet īsti neredzēju kā to izdarīt, jo tad būtu jāpārplāno visa virtuve. Bet tagad tas bija paredzēts, varēju izdomāt pavisam citu sadzīves tehnikas izvietojumu. Bet priekšā bija galvenais uzdevums – atrast kvalitatīvu sadzīves tehniku un iekļauties atvēlētajā budžetā. Pēc piedāvājuma izpētes izlēmu, ka visu tehniku pasūtīšu interneta veikalā brivi.lv, jo tur bija lielākais sadzīves tehnikas piedāvājums man aktuālajās kategorijās.

Kvalitatīvi un energoefektīvi modeļi

Pie brivi.lv nopērkamā sadzīves tehnika atbilda visām manām prasībām. Viena no galvenajām bija prasība pēc kvalitātes un energoefektivitātes. Vēlējos, lai sadzīves tehnika tērē pēc iespējas mazāk elektroenerģijas un kalpo tiešām ilgi. Neredzēju jēgu pirkt pavisam lētus un zemas kvalitātes modeļu, kas būtu jāmaina jau pēc kādiem diviem gadiem.

Vēl jo vairāk tāpēc, ka meklēju iebūvējamo tehniku. Izpētīju brivi.lv piedāvājumu man aktuālajās kategorijās un secināju, ka viss piedāvājums ir no uzticamiem ražotājiem, par kuru produkcijas ilgu kapošanu un ekonomiskumu parasti nav šaubu. Energoefektivitāte bija ļoti svarīga tieši tām ierīcēm, kuras lietoju visvairāk – vituves plītij, trauku mazgājamajai mašīnai un arī ledusskapim, kas darbojas nepārtraukti. Pēc rūpīgas izpētes man izdevās atrast tādus modeļus, kas atbilda ieplānotajiem virtuves izmēriem un funkciju klāstam. Atradu ideāli piemērotu iebūvējamo tehniku, ko nu tikai atlika pasūtīt, veikt rēķina samaksu un gaidīt piegādi jau tuvāko trīs dienu laikā.

Vienmēr zemas cenas

Vēl viens arguments, kas man liek izvēlēties sadzīves tehniku tieši no brivi.lv, bija pārsteidzoši zemās cenas. Iepriekš izpētes nolūkos biju pastaigājusi pa dažiem lielākajiem sadzīves tehnikas veikaliem Rīgā un atcerējos aptuvenās cenas. Kad tādus pašus modeļus pētīju brivi.lv, secināju, ka tie maksā vairākus desmitus eiro mazāk.

Tā kā es negrasījos pirkt tikai vienu ierīci, bet aprīkot veselu virtuvi, tad dažu desmitu eiro ietaupījums uz katru vienību man galu galā izveidotu izdevīgu pirkumu. Mans mērķis bija nepārsniegt atvēlētos līdzekļus, bet tajā pašā laikā izvēlēties pašu kvalitatīvāko. Sadzīves tehnika ir nenogurstošs palīgs ikdienas darbos, es gribu uz to paļauties jebkurā situācijā, nevis pēkšņi konstatēt, ka nesen iegādātā ierīce nedarbojas vai ir brāķis. Interneta veikalā brivi.lv varēju par izdevīgu cenu izvēlēties pašu uzticamāko ražotāju labākos modeļus, lai būtu droša, ka tie kalpos man vismaz vēl nākamos desmit gadus, kad varbūt atkal gribēšu pārmaiņas savā virtuvē.

Kopā par visu pasūtījumu samaksāju apmērām simts eiro mazāk, kā es biju sākotnēji plānojusi un paredzējusi. Šis pirkums bija labs pierādījums manam vīram, kurš šaubījās, vai varēšu veikt izdevīgus pirkumus un nepaļaušos dārgām un neapdomīgām mirkļa iegribām. Pateicoties brivi.lv, man izdevās sasniegt rezultātu, par ko bija sajūsmā visa ģimene.