Kas ir hostings?

April 15, 2014

garmtech.lv hostinga pakalpojumiHostings, jeb tīmekļa mitināšana ir pakalpojums, ko piedāvā dažādas ar IT pakalpojumiem saistītas firmas, kas par noteiktu samaksu mēnesī nodrošina mājas lapas izvietošanu uz servera, lai tai varētu piekļūt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Servera iegāde un uzturēšana nav lēta, tādēļ daudzi izvēlas šo pakalpojumu īrēt, mēnesī maksājot noteiktu naudas summu servera uzturētājam. Hostings sevī ietver arī dažādus citus komponentus, kas attiecīgi maina pakalpojuma cenu. Hostinga nodrošinātāji aicina mājas lapu veidotājus izvēlēties nevis lētāko, bet gan sev piemērotāko hostinga veidu, lai nodrošinātu mājas lapas pilnvērtīgu darbošanos, kas atbilst visām mājas lapa veidotāja vēlmēm un vajadzībām.

Kas piedāvā šādus pakalpojumus?

Hostinga pakalpojumus piedāvā dažādas ar mājas lapu uzturēšanu saistītas firmas, kas ikdienā uztur serverus un administrē mājas lapas. Lai arī mūsdienās populārāks ir hostinga īres variants, ir mājas lapu veidotāji, kas izvēlas paši iegādāties savus serverus un interneta vietni mitināt uz tiem, papildus piedāvājot hostinga pakalpojumus citu mājas lapu uzturētājiem. Hostings nav ekstra, bet gan nepieciešamība katram, kas vēlas sākt vai turpināt sava uzņēmuma un pakalpojumu piedāvāšanu virtuālajā vidē.  Interneta tehnoloģijas attīstās neiedomājami straujos tempos, jo virtuālā vide ļoti bieži ir tā, kurā tiek risināta darījuma lielākā un arī svarīgākā daļa, tāpēc nepieciešams nodrošināt pilnvērtīgu interneta vietņu darbību, lai apmierināts būtu gan klients, gan vietnes īpašnieks.

Cenas.

Cena ir viens no, ja ne pats aktuālākais aspekts tam, kādēļ vispār nosliecamies par labu vienam vai otram produktam vai pakalpojumam. Arī virtuālajā vidē cena ir pietiekoši nozīmīga, tādēļ dažādi serveru provaideri izvēlas piedāvāt lielisku pakalpojumu par vēl lieliskāku cenu. Ņemot vērā to, ka interneta tehnoloģijas nav kaprīze, bet nepieciešamība tiem, kas savas biznesa idejas virza globālajā tīmeklī, nepieciešams izvēlēties sev atbilstošu hostinga veidu, kas ietver visus vajadzīgs papildus pakalpojumus, kas parasti tiek nodrošināti kopā ar vietnes mitināšanu uz servera. Hostinga pakalpojumu piedāvātāji iesaka izvēlēties mitināšanu vadoties pēc vajadzībām, nevis cenas, jo pareizi uzturēta vietne, ātrā laikā nesīs peļņu un rezultātus.

Apskaties Garmtech hostinga pakalpojumus jau tagad – www.garmtech.lv