PRECES TŪRISMAM UN AKTĪVAJAI ATPŪTAI, KAS JĀZINA PIRMS IEGĀDES?

March 28, 2014

velosipedi 220.lvLabi zināms, ka fiziskās aktivitātes ļauj iegūt perfekto ķermeņa formu, bet arī ļauj sajust laimes hormonu, kas dod stimulu darboties tālāk un nes enerģiju. Lieliski atpūtināt prātu un atgūt enerģiju var arī ar tik vienkāršām un efektīvām metodēm kā izbraucienu ar velosipēdu vai vienkāršu atpūtu brīvā dabā. Tā kā velosipēdi, skrejriteņi un tūrisma preces aktīvai atpūtai nopērkams par adekvātām cenām, izbraucienos dabā var doties visa ģimene. Kā latvieši mīl pavadīt aktivitātes dabā? Tas aprakstīts zemāk tekstā.

Latvijā dažāda vecuma cilvēku vidū ir iecienīta velobraukšana. Šādām nodarbēm var pieskaitīt arī  skrituļošanu – bērniem patīk gan izbraucieni ar skrituļslidām, bet tik pat populāri ir arī skrejriteņi. Arī cenas velosipēdiem nav pārāk augstas. Atkarībā, piem., no velosipēda tipa (MTB jeb pilsētas, tūrisma, kalnu velosipēdi u.tml.) un braukšanas iemaņām, velosipēdu tirgū ir dažāda veida modeļi gan pieredzējušiem velobraucējiem, gan tiem, kam braukšana ar velosipēdu ir tikai hobijs. Ja mērķis ir nobraukt vairākas sezonas un velosipēds Jums ir ilgtermiņa ieguldījums, ir vērts ieguldīt naudu kvalitatīva modeļa iegādē – tam būs viegls, bet izturīgs rāmis un kvalitatīvākas detaļas, tādas kā riepas, dakšas, pārslēgi, bremzes u.c.

Savukārt īstiem dabas pētniekiem pārgājieni dabā ļaus aizmirst par ikdienas steigu un stresu. Latvijā ir virkne dažādu kempinga vietu, bet ikviens var doties spontānā pārgājienā pa dabas takām vai pat pārbraucieniem pa ezeriem vai upēm. Tādā gadījumā neaizstājama sastāvdaļa ir izturīga telts un piepūšamā laiva. Jāsaprot, ka telts parodija par dažiem eiro vairāk būs piemērotas parastam 1 dienas pārgājienam, savukārt, lai daba nepārsteigtu un lietusgāzes vai pat vētra nesabojātu ilgāku pārgājienu, kvalitatīva auduma telts ar labu konstrukciju mēdz maksāt no 100, 120 eiro un uz augšu. Viss atkarīgs no tā, cik pieredzējis esat šādas lietās. Ja vēlaties iegādāties inventāru tūrismam iespējami lēti vislabāk veikt pirkumus interneta veikalos.

Latvijā ar kvalitatīvu preču sortimentu, zemām cenām un tiešām lielām atlaidēm līderis ir interneta veikals 220.lv. Par zemām cenām ir nopērkami attiecīgo preču kategorijā pazīstamu ražotāju velosipēdi, bērnu rati, skrejriteņi, teltis, laivas un cits tūrisma inventārs, kas tiek vienmēr papildināts ar sezonas precēm. Pievilcīgas cenas, lielas atlaides un ātrā klientu apkalpošana ir pamatā tam, kāpēc 220.lv guvis tik lielu pastāvīgu klientu loku, tāpēc, meklējot aprīkojumu vasaras aktivitātēm, noteikti vērts sekot līdzi veikala jaunumiem un akcijām.