Salīdzini un saņem izdevīgāko OCTA polises piedāvājumu jau šodien – Gudriem.lv!

January 7, 2016

           salidzināt

  Lai transportlīdzeklis varētu pilntiesīgi piedalīties kopējā satiksmē tam ir nepieciešama OCTA apdrošināšanas polise. OCTA polise ir nepieciešama ne tikai auto, bet gan visiem sauszemes transportlīdzekļiem, kuri piedalās kopējā satiksmē. Lai varētu izvēlēties sev piemērotāko OCTA polises piedāvājumu var doties uz Gudriem.lv un iepazīties ar uzticamām apdrošināšanas sabiedrībām. OCTA polises iegāde var prasīt daudz laika, kamēr apzinās visus piedāvājumus un sapratīs, kurš būtu piemērotākais, bet Gudriem.lv piedāvā plašu apdrošinātāju sarakstu, kur var izvēlēties ikkatrs sev izdevīgāko OCTA polisi.

            Gudriem.lv portālā ir izveidots speciāls OCTA kalkulators, kur ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru tiek aprēķinātas OCTA polišu cenas starp dažādiem apdrošinātājiem. Tiek piedāvāta iespēja gan salīdzināt, gan iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi. Transportlīdzeklis, ar kuru ikdienā piedalāmies satiksmē ir katram pierasts un pat iemīļots, tādēļ ir vēlme piemeklēt labāko un arī izdevīgo OCTA polisi. Ar Gudriem.lv kalkulatoru tas ir iespējas pat tikai dažu minūšu laikā. OCTA polises ir iespējams iegādāties uz dažādiem termiņiem. Termiņi var būt 3 mēneši, 6 mēneši, 9 mēneši un 12 mēneši, bet jāatceras, ka iegādājoties OCTA apdrošināšanas polisi uz ilgāku laiku, piemēram, 12 mēnešiem, tā būs izdevīgāka nekā iegādājoties OCTA polisi uz īsāku laiku, piemēram, 3 mēnešiem. Kad ir veikts salīdzinājums un izdarīta izvēle par piemērotākās un izdevīgākās polises piedāvājumu, tad ar Gudriem.lv palīdzību ir iespēju to iegādāties tikai dažu minūšu laikā. Pēc pirkuma veikšanas jaunā OCTA polise tiks nosūtīta PDF formātā uz klienta e-pasta. Tas notiek tik ātri un vienkārši. Nav nepieciešams ilgs laiks, lai sameklētu visu informāciju un apkopotu iespējamos OCTA piedāvājumus, atliek tikai doties uz Gudriem.lv portālu un izmantot tur sniegtās iespējas.

            Kā arī Gudriem.lv piedāvā ne tikai salīdzināt un iegādāties OCTA polisi, bet arī uzstādīt atgādinājumu par to, ka tuvākajā laikā beigsies esošās OCTA polises termiņš un jāiegādājas jauna OCTA apdrošināšanas polise. Atgādinājuma ziņas tiks nosūtītas uz e-pastu un tālruņa numuru. Ja arī jau šobrīd ir OCTA polise transportlīdzeklis, tad Gudriem.lv portālā ir iespēja iepazīties ar citiem OCTA polises piedāvājumiem no dažādiem apdrošinātājiem. Iespējams, ka veicot salīdzinājumu, tiks atrasts kāds labāks un izdevīgāks OCTA polises piedāvājums.

            Ar Gudriem.lv ir iespējams ātri un vienkārši veikt salīdzinājumu un saņemt izdevīgāko OCTA apdrošināšanas polisi. Gudriem.lv piedāvā OCTA polises sadarbībā ar uzticamo partneri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Gudriem.lv noteikti būs gudra izvēle, kad nepieciešama jauna OCTA polise tavam transportlīdzeklim. Būs iespēja ātri veikt salīdzinājumu starp drošiem apdrošinātājiem un atrast sev izdevīgāko OCTA apdrošināšanas polises piedāvājumu.